Taktaharkányban rendezte az MDMTE a VII. Vasas józsef Emlékversenyt.

A rendezvény támogatói, akik nélkül ez a rendezvény nem jöhetett volna létre:

Takta Vadásztársaság – Taktaharkány

II. Rákóczi Ferenc Vadásztársaság – Hriczu György

Tiszalúc Nagyközség Önkormányzata – Siri Norbert, Tiszaluc polgármestere

Külön köszönet a minden igényt kielégítő, rendkívül szivélyes vendéglátásért Bernáth István és családja részére.

Mars KFt – MARS Magyarország Kisállateledel Gyártó Kft.

MEOE Miskolci Önálló Jogi Szervezete

Rimaszécsi László

Kemely és Vidéke Vadásztársaság

Szállást a http://udules.tiszalucihorgasz.hu/udules/ biztosította.

Vezetőbíró: Konyecsni Károly

Bírók: Dán László, Kopjári Nándor, Lengyel-Takács Eszter, Stríbik József (SK), Szögi Lajos, Tasi Norbert

Köszönjük 2 napos munkájukat!

A VII. Vasas József Emlékverseny – CACT, CACIT Vízi-mezei verseny eredményei:

1. hely Csővárberki Fényes vezetője Csendes Ákos CACIT CACT, Legjobb mezei munka különdíja, Legeredményesebb drótszőrű magyar vizsla

2. hely Magasparti Rutinos Celeb Mármarosi Anna vezetésével reserv CACIT CACT, Legerdményesebb rövidszőrű magyar vizsla különdíja

3. helyezett Norenfield Aszú Bollo Tibor vezetésével CACT

Legjobb vízi munka különdíja: Dolgos-Nimród Császár (vezetője: Nagy Roland)

Legszebb vadmegállás különdíja: Aranyszabja-földi Sàba (vezetője Juranovics Diána)

Vizsla nevetkfajtájavezetőponteredmény  
Csővárberki Fényes 783/19dszmvCsendes Ákos265,5I.díj1.helyCACT, CACITLegjobb mezei munka különdíjaLegeredményesebb drótszőrű magyar vizsla
Magasparti Rutinos CelebMv.1681/17rszmvMármarosi Anna265I.díj2.helyCACT, Res.CACITLegerdményesebb rövidszőrű magyar vizsla különdíja
Norenfield Aszú380/16rszmvBollo Tibor265I.díj3.helyCACT  
Császtai Vadász Barka “Deni”2113/17dszmvMáté Dávid262,5I.díj4.helyRes.CACT  
Dolgos-Nimród CsászárMET.Dszmv.497/17dszmvNagy Roland262,5I.díj5.helyRes.CACTLegjobb vízi munka különdíja 
Aranyszabja-földi SàbaMet.dsznv 673/20dsznvJuranovics Diána262I.díj6. helyCACTLegszebb vadmegállás különdíja 
Hetényi Vezér ColumbaMET. Rsznv. 1052/20rsznvMolnár Zsolt261I.díj7.helyRes.CACT  
Para vom Adlerhorst239019dsznvBodzay Ottó260I.díj8.helyRes.CACT  
Juharosi CiromMET.Rsznv.878/19rszmvLadányi-Török Adrienn256I.díj9.hely   
Fürdőházi SuhancMET.Dszmv.1039/20dszmvDudás Bence255I.díj10.hely   
Nagyalföldi-Vadász BástyaMET.Mv.2770/19rszmvRákosi Tamás Kornél250,5I.díj11.hely   
Nádasdy Vadász Alkony 4133/20rszmvMáté Dávid 243,5I.díj12.hely   
Áldozóvölgyi-Drótos TenkesMET.Dszmv.933/20dszmvMolnár Zsolt257,5II.díj13.hely   
Hillal Legend IkonMET.Rsznv.749/18rsznvCsonka Tamás232III.díj14.hely   

további képek facebook oldalunkon.

Köszönjük minden nevezőnek a részvételt, gratulálunk a győzteseknek, helyezetteknek!

Köszönjük a vendéglátás!