2016 eredményei, hírei

2016. 10. 07-09. Magyar Vizsla Klubok Field Trial Európa Kupája – Tuscany, Olaszország

A Drótszőrű Magyar Vizsla Csapat ”Zöldmáli Team” :
A 2. Legeredményesebb Csapat és egyben a Legjobb Drótszőrű Magyar Vizsla csapat
Legeredményesebb Drótszőrű Magyar Vizsla Kan – Zöldmáli Extreme
Legeredményesebb Drótszőrű Magyar Vizsla Szuka – Anouk von der Sonnenansicht
Legeredményesebb Drótszőrű Magyar Vizsla – Anouk von der Sonnenansicht (Derbygyőztes, 2 x CACT)
2. Legeredményesebb Drótszőrű Magyar Vizsla – Henna du Domain Saint Hubert


Gratulálunk a kutyák tulajdonosainak és vezetőinek, Miczek Zsófiának és Pap Lászlónak!



Ezúton gratulálunk a rövidszőrű magyar vizsla csapat 3. helyezéséhez és Varga János vezette Pázmándi Pipacs “Bogi” Derby Győztes, valamint Dr. Percze Sándor vezette Vadászfai Óhaj “Rozi” R.CACT címéhez is!

******

JUBILEUMI RENDEZVÉNYSOROZAT – EREDMÉNYEK

2016.09.29. CACIT Field Trial és CACIT Speciális Field Trial Drótszőrű Magyar Vizslák részére

FIELD TRIAL-KONTINENTÁLIS VIZSLÁK
Bírók: Konyecsni Károly, Marian Konecny (SK), Noveczki Katalin

King v.d. Kreppelese Heide CLP/DO 8582 hsznv kan 18 pont, CACT, CACIT t+v: Petr Zoubek


Zöldmáli Lepke Dszmv 4990/11 dszmv szuka 12 pont, nagyon jó t+v: Miczek Zsófia
Anouk von der Sonnenansicht 14-UD-0717 dszmv szuka 10 pont, jó t: Miczek Zsófia, v: Papp László

Anouk és Lepke



FIELD TRIAL- ANGOL VIZSLÁK
Bírók: Konyecsni Károly, Nagy Zoltán (SK)

Solid Gold’s Veria ÖHZB-ES 696 angol szetter szuka 18 pont, CACT, CACIT t: Werner Jost v: ifj. Mayer Bertalan
Lennox Scandiaca Poi. 58/H/15 pointer kan 17 pont, R.CACT, R.CACIT t+v: Pál József

Lennox és Veria


SPECIAL FIELD TRIAL- DRÓTSZŐRŰ MAGYAR VIZSLÁK
Bírók: Konyecsni Károly, Marian Konecny (SK), Noveczki Katalin

Zöldmáli Extreme JR70373 dszmv kan 18 pont, CACT, CACIT t+v: Miczek Zsófia


Eszter-Házi Drótos Csenge Dszmv.5494/13 dszmv szuka 17 pont, R.CACT, R.CACIT t+v: Soóky-Takács Eszter


Henna Du Domaine Saint Hubert Dszmv.5287/H/13 dszmv szuka 13 pont, nagyon jó t+v: Miczek Zsófia

SPECIAL FIELD TRIAL- DRÓTSZŐRŰ MAGYAR VIZSLÁK – DERBY
Bírók: Mestanek Ferenc (SK), Verebély Fanni

Zöldmáli Echo JR70374 dszmv szuka 18 pont, kitűnő1, DGY t+v: Miczek Zsófia


Zöldmáli Etna JR70375 dszmv szuka 17 pont, kitűnő2 t+v: Miczek Zsófia
Zöldmáli Extreme JR70373 dszmv kan 16 pont, kitűnő3 t+v: Miczek Zsófia
Zöldmáli Hope of Zoltaraus JR70415 dszmv szuka 14 pont, nagyon jó1 t+v: Zoe Dicker
Zöldmáli Zolna of Zoltaraus JR70415 dszmv szuka 12 pont, nagyon jó2 t+v: Zoe Dicker

2016.09.30. CACIT Field Trial és CACIT Speciális Field Trial Drótszőrű Magyar Vizslák részére

FIELD TRIAL-KONTINENTÁLIS VIZSLÁK
Bírók: Konyecsni Károly, Mestanek Ferenc (SK), Verebély Fanni

Henna Du Domaine Saint Hubert Dszmv.5287/H/13 dszmv szuka 18 pont, CACT, CACIT t+v: Miczek Zsófia


King v.d. Kreppelese Heide CLP/DO 8582 hsznv kan 17 pont, CACT,R.CACIT t+v: Petr Zoubek
Venera od Legeta SPKP 6907 rsznv szuka 16 pont, R.CACT t+v: Takács Zsolt
Vadászfai Pergő Mv.9442/13 rszmv kan 16 pont, R.CACT t: Varga Katalin, v: Nagy Zoltán
Vadászfai Óhaj Mv.9075/12 rszmv szuka 14 pont, nagyon jó t: Varga Katalin, v: Percze Sándor
Jidaie de Passemarais LOF7 BRET.283920/0 breton kan 14 pont, nagyon jó t+v: Petra Janíková
Quodian’s Cayenne NHSB 2892731 rszmv szuka 7 pont, jó t+v: Lies van Essen

FIELD TRIAL- ANGOL VIZSLÁK
Bírók: Konyecsni Károly, Nagy Zoltán (SK)

Orkan Somola SPKP 1061 pointer kan 18 pont, CACT, CACIT t:+v: Marian Konecny


Chocolate Ellie Scandiaca SPKP 933 pointer szuka 17 pont, R.CACT, R.CACIT t+v: Roman Zattowicz


SPECIAL FIELD TRIAL- DRÓTSZŐRŰ MAGYAR VIZSLÁK
Bírók: Konyecsni Károly, Marian Konecny (SK), Noveczki Katalin

Zöldmáli Extreme JR70373 dszmv kan 18 pont, CACT, CACIT t+v: Miczek Zsófia
Zöldmáli Echo JR70374 dszmv szuka 17 pont, R.CACT, R.CACIT t+v: Miczek Zsófia
Henna Du Domaine Saint Hubert Dszmv.5287/H/13 dszmv szuka 16 pont, kitűnő t+v: Miczek Zsófia
Anouk von der Sonnenansicht 14-UD-0717dszmv szuka 15 pont, nagyon jó t: Miczek Zsófia, v: Papp László

Anouk, Henna, Echo, (Lepke), Extreme


Eszter-Házi Drótos Csenge Dszmv.5494/13 dszmv szuka 15 pont, nagyon jó t+v: Soóky-Takács Eszter


Fényes Varázs Glenda NHSB 2916839 dszmv szuka 13 pont, nagyon jó t+v: Yvette Hoorman
Zöldmáli Etna JR70375 dszmv szuka 10 pont, jó t+v: Miczek Zsófia

SPECIAL FIELD TRIAL- DRÓTSZŐRŰ MAGYAR VIZSLÁK – DERBY
Bírók: Mestanek Ferenc (SK), Verebély Fanni

Anouk von der Sonnenansicht 14-UD-0717dszmv szuka 18 pont, kitűnő, DGY t: Miczek Zsófia, v: Papp László
Zöldmáli Extreme JR70373 dszmv kan 15 pont, nagyon jó t+v: Miczek Zsófia
Zöldmáli Zolna of Zoltaraus JR70415 dszmv szuka 10 pont, jó t+v: Zoe Dicker

Zolna, Anouk és Extreme

2016.10.01. Jubileumi CAC Klubkiállítás

Baby Klubgyőztes, Best Baby: Amarilla At Luxatori T: Hámori Tibor t: Kerstin Hein (D)


Kölyök Klubgyőztes kan: Hordós-Kuti Somi T: Sike László t:Kis Gábor


Kölyök Klubgyőztes szuka, Best Minor Puppy: Alkony vom Haus Schladern T: Ingeborg Caminneci t: Hachmeister Petra


Veterán Klubgyőztes kan, Best Veterán: Fürdőházi Ralf T: Standi Ferenc t: ifj. Mayer Bertalan


Veterán Klubgyőztes szuka: Messzivadász Alíz T: Illés Andor t: Illés Attila


Utódcsoportgyőztes: Mezőföldi Kajtató Báró T: Szabó Sándor t: Glázer András


Fiatal Klubgyőztes szuka, BOS: Zöldmáli Karma T+t: Miczek Zsófia


Fiatal klubgyőztes kan, Best Junior: Loubard De La Lande de Bourberouge T: M.Poupinet Antoine t: Miczek Zsófia


Klubgyőztes szuka: Zöldmáli Zokni T+t:Miczek Zsófia


Klubgyőztes kan, BOB: Dolgos-Nimród Ámor T: Nagy Roland t: Fehér Krisztina


További osztálygyőztesek:

növendék osztály CAC kan: Zengő vom Haus Schladern T: Ingeborg Caminneci t: Lukas See

nyílt osztály CAC kan: Dolgos-Nimród Avar T: Nagy Roland t: Széll Imre


győztes osztály CAC kan: Mezőföldi Kajtató Báró T: Szabó Sándor t: Glázer András

nyílt osztály CAC szuka: Bakonyi-Drótos Frieda T+t: Beatrice Salzmann
munka osztály CAC szuka: Csővárberki Juhar T: Noveczki Katalin t: Beatrice Salzmann

Juhar és Frieda


2016.10.01-02. CACIT Vízi-Mezei Verseny Drótszőrű Magyar Vizslák részére

1. hely, 260 pont, I/A díj, CACT, CACIT, Legjobb kan, Legjobb Mezei Munka, Legjobb Vízi Munka: Csővárberki Duhaj T+t+v: Noveczki Katalin
2. hely, 254,5 pont, I/B díj, Legjobb Szuka: Eszter-Házi Drótos Csenge T+t+v: Soóky-Takács Eszter

Duhaj és Csenge


3. hely, 254,5 pont, I/C díj: Zöldmáli Vihar T+t: Miczek Zsófia v: Pap László


4. hely, 247,5 pont, I/D díj: Eszter-Házi Drótos Baja T+t+v: Soóky-Takács Eszter
5. hely, 234 pont, II/A díj: Nagyalföldi-Vadász Kira T: Tauber István t+v: Fehér Krisztina
6. hely, 202,5 pont, III/A díj: Gabor von der Wranglesburg T: Reimo&Nicole Luxem t: Silvia Kremmling v: Martin Kremmling


2016.10.02. Tenyészszemle (TSZ), Alapvizsga (AV), Őszi Tenyészvizsga

Bírók:
Konyecsni Károly – vezetőbíró
Agyaki Gábor
Gergelyné Zeitler Ágnes
Gyarmati György
dr. Herger László
dr. Madléna András
Mestanek Ferenc (SK)
Pomázi Ágoston
Verebély Fanni

Tenyészszemle:
Gyarmati György

Tenyészszemle eredmények:

Mecsekjáró Boszorkány – dszmv szuka – Dszmv. 192/15 : Tenyészthető
Nagyalföldi-Vadász Tömény – dszmv kan – Dszmv. 139/15 : Tenyészthető
Nemzet Kincse Tűzborongos Borcsi – rszmv szuka – Mv.867/15 : Tenyészthető
Nemzet Kincse Tűzvarázsló – rszmv kan – Mv. 864/15 : Tenyészthető
Magasparti Rutinos Nádica – rszmv szuka – Mv. 837/15 : Tenyészthető
Odorarius Jázmin – rszmv szuka – Mv. 717/15 : Nem jelent meg
Parásztai Parázs Délceg – rszmv kan – Mv. 818/15 : Tenyészthető
Áldozóvölgyi-Drótos Lestyán – dszmv szuka – Dszmv. 240/16 : Nem tenyészthető
Nemzet Kincse Sámán – rszmv kan – Mv.853/15 : Tenyészthető
Áldozóvölgyi-Drótos Hunyor – dszmv kan – Dszmv. 58/15 : Tenyészthető
Alföldi-Vadálló Cukor – rszmv szuka – Mv. 325/15 : Tenyészthető
Parásztai Parázs Démon – rszmv szuka – Mv. 824/15 : Tenyészthető
Odorarius Jogar – rszmv kan – Mv. 712/15 : Tenyészthető
Zengő vom Haus Schladern – dszmv kan – Dszmv. 179/15 : Tenyészthető
Füredi Vadász Betyár – dszmv kan – Dszmv. 123/15 : Nem jelent meg
Nagyalföldi-Vadász Tatár – dszmv kan – Dszmv. 140/15 : Tenyészthető
Helvécia-Vadász Fickó – rszmv kan – Mv. 112/14 : Tenyészthető

Alapvizsga eredmények:

Mecsekjáró Boszorkány – dszmv szuka – Dszmv. 192/15: 91 pont, kiválóan megfelelt
Nagyalföldi-Vadász Tömény – dszmv kan – Dszmv. 139/15: 112 pont, kiválóan megfelelt
Nemzet Kincse Tűzborongos Borcsi – rszmv szuka – Mv.867/15: 116 pont, kiválóan megfelelt
Nemzet Kincse Tűzvarázsló – rszmv kan – Mv. 864/15: 116 pont, kiválóan megfelelt
Magasparti Rutinos Nádica – rszmv szuka – Mv. 837/15: 105 pont, kiválóan megfelelt
Odorarius Jázmin – rszmv szuka – Mv. 717/15: nem jelent meg
Parásztai Parázs Délceg – rszmv kan – Mv. 818/15: 87 pont, megfelelt
Áldozóvölgyi-Drótos Lestyán – dszmv szuka – Dszmv. 240/16: 116 pont, kiválóan megfelelt
Nemzet Kincse Sámán – rszmv kan – Mv.853/15: 115 pont, kiválóan megfelelt
Alföldi-Vadálló Cukor – rszmv szuka – Mv. 325/15: 82 pont, megfelelt
Parásztai Parázs Démon – rszmv szuka – Mv. 824/15: 116 pont, kiválóan megfelelt
Zöldmáli Hope of Zoltaraus – dszmv szuka – AT0903714: 115 pont, kiválóan megfelelt
Zöldmáli Ubrez at Genlusa – dszmv szuka – Dszmv. 4285/09: 96 pont, kiválóan megfelelt
Zöldmáli Ánizs at Genlusa – dszmv szuka – Dszmv. 5441/13: 107 pont, kiválóan megfelelt
Dolgos-Nimród Boglárka – dszmv szuka – Dszmv. 224/16: 116 pont, kiválóan megfelelt
Csővárberki Vadász – rszmv kan – Mv. 1006/16 : 80 pont, megfelelt

Őszi Tenyészvizsga eredmények:

Zöldmáli Echo – dszmv szuka – JR70374: 257 pont, I. díj
Bakonyi-Drótos Frieda – dszmv szuka – SHSB 733131: 260 pont, I. díj
Magor Irgalom ‘Duna’ – rszmv szuka – Mv. 892/15: 257 pont, I. díj
Otiska Lola – rszmv szuka – Mv. 9505/H/13: 253 pont, I. díj

******

2016.09.10. Nyíregyháza – TSZ, AV, ÖTV

Bírók:
Szabó Sándor – tenyészszemle
Kopjári Nándor – vezetőbíró
Balázs István
Dán László
Tasi Norbert


Tenyészszemle

Pagony-Házi Nimród Aperol rszmv 185/14 Tenyészthető
Postavölgyi Hubertus Cserfes dszmv 148/15 Tenyésztésre jav.
Becsali-Bezsélgetős Tempó rszmv 547/15 Tenyészthető
Erdőgyöngye Vadász Cetli rszmv 592/15 Tenyészthető
Áldozóvölgyi Drótos Ispán dszmv 75/15 Tenyészthető
Varjas Tavi Blanka rszmv 826/15 Tenyészthető
Aba-Amádé Kati rszmv 570/15 Tenyészthető
Hordós-Kuti Liliom Tücsi dszmv 244/16 Tenyészthető
Ceglédi Vadászberki Áfonya rszmv 220/14 Tenyészthető
Sági Solymász Király rszmv 00505/14/A Tenyészthető
Bökönyi Vadász Dodó rszmv 9490/13 Tenyészthető
Magasparti Rutinos Dacos rszmv 34/14 Tenyészthető

Alapvizsga

Áldozóvölgyi Drótos Ispán dszmv 75/15 – 108 pont, kiválóan megfelelt
Varjas Tavi Blanka rszmv 826/15 – 107 pont, kiválóan megfelelt
Csővárberki Tréfás dszmv 234/16 – 115 pont, kiválóan megfelelt
Postavölgyi Hubertus Cserfes dszmv 148/15 – 88 pont, megfelelt
Pagony-Házi Nimród Aperol rszmv 185/14 – 109 pont, kiválóan megfelelt
Hordós-Kuti Liliom Tücsi dszmv 244/16 – 116 pont, kiválóan megfelelt

Őszi Tenyészvizsga

Tőzegparti-Vadász Gazsó rszmv 10044/13 – 255 pont, I. díj
Pósteleki-Fürkész Ronnie pointer 35/15 – 276 pont, I. díj
Dolgos-Nimród Ámor dszmv 128/14 – 245 pont, I. díj
Dolgos-Nimród Avar dszmv 17/14 – 229 pont, III. díj
Bökönyi-Vadász Dodó rszmv 9490/13 – 231 pont, III. díj
Lakvölgyi Bogyó rszmv 9580/13 – 191 pont, III. díj
Magasparti Rutinos Dacos rszmv 34/14 – 231 pont, I. díj

******


2016.08.27-28. Apaj – IV. Vasas József Emlékverseny-CACIT Vízi-Mezei Verseny

Bírók:

Konyecsni Károly – vezetőbíró
Gergelyné Zeitler Ágnes
Gyarmati György
Dr. Herger László
Dr. Madléna András
Mestanek Ferenc (SK)
Varga Ferenc (SK)

Eredmények:

1: Zöldmáli Etna – dszmv szuka – JR 70375 – T+t+v: Miczek Zsófia – 264 pont, I/A díj, CACT, CACIT, Legjobb Mezei Munka
2: Csővárberki Duhaj – dszmv kan – 4517/10 – T+t+v: Noveczki Katalin – 262,5 pont, I/B díj, Res.CACT, Res.CACIT
3: Ulf von der Madlege – rsznv kan – 7538/H/12 – T: Wilhelm u. Klaus Hemme t: Szekeres Lajos v: Tauber István – 259 pont, I/C díj, CACT
4: Csipkéskúti Hékás – rszmv kan – 8659/12 – T+t: Balázs Hedvig v: Tauber István: 258,5 pont, I/D díj, CACT
5: Csipkéskúti Hancúr – rszmv szuka – 8662/12 – T+t+v: Balázs Hedvig – 258 pont, I/E díj, Res.CACT
6: Zöldmáli Lepke – dszmv szuka – 4990/11 – T+t+v: Miczek Zsófia – 258 pont, I/F díj
7: Csipkéskúti Czókmók – rszmv kan – 248/14 – T: Balázs Hedvig t: Balázs Hedvig v: Ladányi Zoltán – 258 pont, I/G díj
8: Bajnok-Menti Falco – dsznv kan – 65/15 – T+t: Tóth Sándor v: Bajusz István – 256,5 pont, I/H díj, CACT
9: Tiszatáji Vadász Bájos – rszmv szuka – 9600/13 – T+t+v: Godó Zoltán – 256 pont, I/i díj
10: Gajgonyai Drótos Vadász Alíz – dsznv szuka – 3444/11 – T: Bartos Kornél t+v: Hinkó Miklós – 253,5 pont, I/J díj, Res.CACT
11: Tiszatáji Vadász Csatár – rszmv kan – 51/14 – T: Godó Zoltán t+v: Solymosi Enikő – 252 pont, I/K díj
12: Magasparti Rutinos Csatár – rszmv kan – 8015/11 – T: Mármarosi Anna t+v: Godó Zoltán – 247,5 pont, I/L díj
13: Fara Di Val Ravanaga – bracco szuka – 168/H/10 – T: Mauro Nerviani t+v: Nagy-Kovencz Orsolya – 246,5 pont, I/M díj, CACT
14: Magasparti Rutinos Norma – rszmv szuka – 8829/12 – T: Mármarosi Anna t+v: Ladányi Zoltán – 238 pont, I/N díj
15: Eszter-Házi Drótos Baja – dszmv kan – 4999/11 – T+t+v: Soóky-Takács Eszter – 229,5 pont, I/O díj
16: Kevi-Lator Doktor – rsznv kan – 7578/13 – T+t+v: Pálinkás István – 227,5 pont, I/P díj, Res.CACT
17: Jorbaháti Nimród Janó – rsznv kan – 7358/11 – T: Dömötör Tamás t: Ternákné Gáspár Ildikó v: Pálinkás István – 231,5 pont, III/A díj
18: Hordós-Kuti Panka – dszmv szuka – 5263/13 – T: Sike László t: Miczek Zsófia v: Bognár Ferenc – 222,5 pont, minősítés nélkül

CACT, CACIT Zöldmáli Etna




Res.CACT, Res.CACIT Csővárberki Duhaj


******



2016.08.20-21. Sződ – Mindenes Vizsla Vizsga

Bírók:

Konyecsi Károly – vezetőbíró
Agyaki Gábor
Babiczky Attila
Barna Edina
Gergelyné Zeitler Ágnes
Dr. Herger László


Eredmények:

Barka Royal De Hunter – rszmv szuka – 289/H/14: 372 pont, I. díj
Luxatori Neo – rszmv kan – 1031/14 MV: 363 pont, I. díj
Hordós-Kuti Panka – dszmv szuka – 70335 Mvo: 347 pont, II. díj
Csővárberki Lencse – dszmv szuka – 5307/13: 348 pont, II. díj
Csővárberki Körte – rszmv szuka – 9170/12: 342 pont, III. díj
Athena von der Sattnitz – hszwv szuka – ÖHZB 3464: 355 pont, I. díj

******


2016.05.21. Miskolc (Onga) – Tenyészszemle, Alapvizsga, Vízi-Mezei Vizsga


Tenyészszemle eremények:

Bíró: Szanka Judit

Nagyszorosi-Vadász Blanka – rszmv 696/15 – tenyészthető
Antaresi-Láng Lurkó – dszmv 112/15 – tenyészthető
Magasparti Rutinos Ikon – rszmv 391/15 – tenyészthető
Tordaszigeti Zsóka – dszmv 173/15 – tenyészthető
Pagony-Házi Nimród Ampelos – rszmv 188/14 – tenyészthető
Pagony-Házi Nimród Abszint – rszmv 192/14 – tenyészthető
Hordós-Kuti Büszke – dszmv 4312/09 – tenyészthető
Especial of Skyrocket – rszmv 174/14 – tenyészthető
Exclusive of Skyrocket – rszmv 180/14 – tenyészthető
Magor Fuvallat – rszmv 9817/13 – tenyészthető

A vizsgák bírói: Molnár Zsolt (vezetőbíró), Balázs István, Dán László, Kopjári Nándor, Szögi Lajos, Tasi Norbert

Alapvizsga eredmények:

Tordaszigeti Zsóka – dszmv 173/15 – 116 pont, kiválóan megfelelt
Csővárberki Sári – dszmv 162/15 – 116 pont, kiválóan megfelelt
Antaresi-Láng Lurkó – dszmv 112/15 – 116 pont, kiválóan megfelelt
Loubard de la Lande de Bourberouge – dszmv LOF 1095/0 – 115 pont, kiválóan megfelelt
Lascard de la Lande de Bourberouge – dszmv LOF 1096/0 – 115 pont, kiválóan megfelelt
Zöldmáli Karma – dszmv JR 70425 – 116 pont, kiválóan megfelelt
Zöldmáli Bandi – dszmv JR 70359 – 116 pont, kiválóan megfelelt
Pagony-Házi Nimród Ampelos – rszmv 188/14 – 96 pont, kiválóan megfelelt
Pagony-Házi Nimród Abszint – rszmv 192/14 – 89 pont, megfelelt
Józsai Alfonz – rszmv 912/15 – 116 pont, kiválóan megfelelt

Vízi-Mezei Vizsga eredmények:

Otiska Lola – rszmv 9505/H/13 – 268 pont, I. díj
Csővárberki Lencse – dszmv 5307/13 – 259 pont, II. díj
Gabor von der Wrangelsburg – dszmv 14-UD-0697 – 268 pont, I. díj
Zöldmáli Etna – dszmv JR 70375 – 268 pont, I. díj
Especial of Skyrocket – rszmv 174/14 – 262 pont, I. díj

******

2016.05.01. Martonfa – Tenyészszemle, Alapvizsga, Vízi-Mezei Vizsga

Tenyészszemle eredmények:

Bíró: Gyarmati György

Bibi – dszmv 273/H/16 – visszalépett
Napvirág Dolgos Bíbor – dszmv 94/14/A/14 – tenyészthető
Napvirág Dolgos Botos – dszmv 89/H/14 – visszalépett
Fürdőházi Dáma – dszmv 5462/13 – tenyészthető
Dunaparti Drótos Dorka – dszmv 107/15 – tenyészthető
Bede-Széli Vadász Dundi – rszmv 9046/12 – tenyészthető
Magor Favorit – rszmv 9811/13 – tenyészthető
Zöldmáli Ipoly – dszmv JR 70169 – tenyészthető
Csővárberki Mérges – dszmv 5427/13 – tenyészthető
Csővárberki Parád – rszmv 165/14 – tenyészthető
Nagyalföldi-Vadász Szellő – rszmv 5427/13 – tenyészthető
Pannon-Box Adu – dszmv 154/15 – tenyészthető


A vizsgák bírói: Bíró: Konyecsni Károly (vezetőbíró), Agyaki Gábor, Gyarmati György, Kapronczai Tamás, Molnár Zsolt, Radó Zoltán

Alapvizsga eredmények:

Csipkéskúti Bástya – rszmv 361/15 – 116 pont, kiválóan megfelelt
Bede-Széli Vadász Dundi – rszmv 9046/12 – 115 pont, kiválóan megfelelt
Magor Favorit – rszmv 9811/13 – 104 pont, kiválóan megfelelt
Zöldmáli Jager – dszmv JR 70430 – 116 pont, kiválaón megfelelt
Antaresi-Láng Merész – rszmv 747/15 – 116 pont, kiválóan megfelelt
Csővárberki Mérges – dszmv 5427/13 – 116 pont, kiválaón megfelelt
Csővárberki Parád – rszmv 165/14 – 116 pont, kiválóan megfelelt
Vulkan Zoldmali – dszmv JR 70302 – 116 pont, kiválóan megfelelt
Pannon-Box Adu – dszmv 154/15 – 116 pont, kiválóan megfelelt

Vízi-Mezei Vizsga eredmények:

Zöldmáli Echo – dszmv JR 70374 – 261 pont, I. díj
Zöldmáli Extreme – dszmv JR 70373 – 259 pont, I. díj
Zöldmáli Ibis – dszmv JR 70379 – 254 pont, I. díj
Zöldmáli Ipoly – dszmv JR 70169 – 257 pont, I. díj

******


2016.03.31-04.03. 4xCACIT Field Trial, Heves

2016.03.31.

Kontinentális vizslák

Kitűnő 1, CACT, CACIT: Hinto vd Kreppelse Heide hsznv. tul+vezető:Miroslav Kalik (CZ)
Kitűnő 2, Res.CACT, Res.CACIT: Zöldmáli Lepke dszmv, tul+vezető:Miczek Zsófia
Kitűnő 3: Duro hsznv. tul+vezető:Miroslav Kalik (CZ)
Nagyon jó: Henna Du Domaine Saint Hubert dszmv, tul+vezető:Miczek Zsófia
Nagyon jó: Parlagi-Vadász Alkony rszmv, tul+vezető:Dr. Tóth Balázs
Nagyon jó: Eszter-Házi Drótos Csenge dszmv, tul+vezető:Soóky-Takács Eszter
Jó: Magasparti Rutinos Angyal rszmv, tul+vezető:Mármarosi Anna
Jó: Hód-Seregi Vadászó Akác rsznv, tul+vezető:Bajusz István

2016.04.01.

Kontinentális vizslák

Kitűnő1, CACT: Henna Du Domaine Saint Hubert dszmv, tul+vezető:Miczek Zsófia
Kitűnő1, CACT: Venera od Legeta rsznv,tul+vezető:Takács Zsolt (SK)
Kitűnő2, Res.CACT: Zöldmáli Lepke dszmv, tul+vezető:Miczek Zsófia
Nagyon jó: Eszter-Házi Drótos Csenge dszmv, tul+vezető:Soóky-Takács Eszter
Nagyon jó: Duro hsznv. tul+vezető:Miroslav Kalik (CZ)
Nagyon jó: Hód-Seregi Vadászó Akác rsznv, tul+vezető:Bajusz István

Angol vizslák

Kitűnő1: Tiszató Menti Fulmine pointer, vezető: Noveczki Katalin

2016.04.02.

Kontinentális vizslák

Kitűnő 1, CACT, CACIT: Venera od Legeta rsznv, tul+vezető: Takács Zsolt (SK)
Kitűnő 1, CACT, Res.CACIT: Asko-Brik dsznv, tul+vezető: Miroslav Kalik (CZ)
Kitűnő 2, Res.CACT: Duro hsznv. tul+vezető: Miroslav Kalik (CZ)
Nagyon jó: Hinto vd Kreppelse Heide hsznv. tul+vezető: Miroslav Kalik (CZ)
Nagyon jó: Henna Du Domaine Saint Hubert dszmv, tul+vezető: Miczek Zsófia

Angol vizslák

Kitűnő 1, CACT, CACIT: Tiszató Menti Fulmine pointer, vezető: Noveczki Katalin
Nagyon jó: Caligula od Sveti Hubertus pointer, vezető: Molnár Zsolt
Nagyon jó: Solid Gold’s Witello pointer, vezető: Szarka Ferenc
Nagyon jó: Pawprint Earth Wind’N Fire pointer, tul: Dr. Pataki Júlia, vezető: Szarka Ferenc

2016.04.03.

Kontinentális vizslák

Kitűnő 1, CACT, CACIT: Csővárberki Újonc rszmv, tul+vezető: Szarka Ferenc
Kitűnő 2, Res.CACT, Res.CACIT Asko-Brik dsznv, tul+vezető: Miroslav Kalik (CZ)
Kitűnő 3, Duro hsznv. tul+vezető: Miroslav Kalik (CZ)
Nagyon jó: Eszter-Házi Drótos Csenge dszmv, tul+vezető: Soóky-Takács Eszter
Nagyon jó: Henna Du Domaine Saint Hubert dszmv, tul+vezető: Miczek Zsófia

******



2016.01.01.

Fájó szívvel búcsúzunk…
Klem József kutyás barátunk, bírótársunk ma hajnalban elhunyt. Emlékét szívünkben megőrizzük. Őszinte részvétünk a gyászoló Családnak.