2015 eredményei, hírei

2015.11.07. Szent Hubertusz Vadászverseny – Cegléd

1. hely, 100 pont, kitűnő: Csővárberki Újonc rszmv kan – T: Noveczki Katalin t+v: Szarka Ferenc
2. hely, 88 pont kitűnő: Mezőföldi Kajtató Torkos dszmv szuka – T+t+v: Szabó Sándor
3. hely, 82 pont, kitűnő: Magasparti Rutinos Norma rszmv szuka – T: Mármarosi Anna t+v: Ladányi Zoltán
4. hely, 80 pont, kit űnő: Csővárberki Lencse dszmv szuka – T: Noveczki Katalin t+v: Lengyel Tamás
5. hely, 80 pont, kitűnő: Mezőföldi Kajtató Báró dszmv kan – T: Szabó Sándor t: Glázer György v: Glázer András
6. hely, 78 pont, kitűnő: Gajgonyai Drótos Vadász Alíz dsznv szuka – T: Bartos Kornél t+v: Hinkó Miklós
7. hely, 77 pont, kitűnő: Magasparti Rutinos Nádas rszmv kan – T: Mármarosi Anna t+v: Bíró Tamás
8. hely, 77 pont, kitűnő: Pitypang Fityisz “Argo” rszmv kan – T: Füzesiné Szegvári Zsuzsa t+v: Dr. Fehér Zoltán
9. hely, 75 pont, kitűnő: Zaza Budafa rsznv szuka – T: Nagy Ludovit t+v: Ifj. Kálmán Gyula
10. hely, 75 pont, kitűnő: Britta vom Kömlő dsznv szuka – T: Godó Ignác t+v: Kálmán Gyula
11. hely, 75 pont, kitűnő: Tropical Fruit of Skyrocket rszmv szuka – T: Varga Nikoletta t+v: Varga János
12. hely, 75 pont, kitűnő: Zöldmáli Lovas Dezső dszmv kan – T: Miczek Zsófia t+v: Lovas Gusztáv
13. hely, 70 pont, kitűnő: Tiszatáji Vadász Csoda rszmv szuka – T+t: Godó Zoltán v: Volford Zsolt
14. hely, 67 pont, kitűnő: Gajgonyai Drótos Vadász Apor dsznv kan – T: Bartos Kornél t+v: Kudec László
15. hely, 65 pont, kitűnő: Magasparti Rutinos Amper rszmv kan – T: Mármarosi Anna t+v: Király Gergő
16. hely, 61 pont, kitűnő: Amur Norman Wunderfeld rsznv kan – T: Marek Pudelko & Gacsályi-Pudelko t+v: Kudec László
17. hely, 60 pont, nagyon jó: Sági Solymász Igaz rszmv szuka – T+t: Pákozdi Sándor v: Bujdosó Tamás
18. hely, 60 pont, nagyon jó: Bereki Opál rszmv szuka – T: Csíkvári Mónika t+v: Fleckenstein László

 

*******



2015.10.13. TSZ, AV, ÖTV – Balatonfenyves

Tenyészszemle eredmények:

Parásztai Parázs Czuki – rszmv 5/14 – Tenyészthető
Terjéki Csitt – rszmv 306/14/A – Tenyészthető
Boronkai Csongor – rszmv 495/14/A – Tenyészthető
Luxatori Erős – rszmv 9790/13 – Tenyészthető
Odorarius Gitár – rszmv 562/14/A – Tenyészthető
Póspataki-Drótos Eszter – dszmv 5339/13 – Tenyészthető


Alapvizsga eredmények:

Khyannes Benelli – angol szetter – 6422/15 – 115 pont, kiválóan megfelelt
Boronkai Csongor – rszmv 495/14/A – 113 pont, kiválóan megfelelt
Dante De La Muele Du Foin – braque de bourbonnais – 111 pont, kiválóan megfelelt
Bereki Zápor – rszmv 558/15 – 116 pont, kiválóan megfelelt


Őszi Tenyészvizsga eredmények:

Magasparti Rutinos Amper – rszmv 9870/13 – 253 pont, I. díj
Tiszatáji Vadász Csatár – rszmv 51/14 – 246 pont, II. díj
Pitypang Csingiling – rszmv 8293/11 – 244 pont, II. díj
Tiszatáji Vadász Csoda – rszmv 56/14 – 254 pont, II. díj
Hungaricum Dukát Gébics – rszmv 8997/12 – 253 pont, I díj
Magasparti Rutinos Iván – rszmv 8476/11 – 260 pont,I. díj
Zöldmáli Juhar – dszmv JR70187 – 244 pont, I. díj
Luxatori Neo – rszmv 1031/14 – 231 pont, II. díj

 

*******


2015.09.19. TSZ, AV, ÖTV – Nyíregyháza

Tenyészszemle eredmények:

Váczi Vitéz Holly – rszmv 9851/13 – Tenyészthető
Odorarius Dallam – rszmv 9952/13 – Tenyészthető
Vág-menti Vadász Ariel – dszmv 14/H/14 – Tenyészthető
Csővárberki Piros – rszmv 171/14 – Tenyészthető
Odorarius Göncöl – rszmv 567/14/A – Tenyészthető
Csepregi Vadász Álmos – dszmv 47/14 – Tenyészthető


Alapvizsga eredmények:

Váczi Vitéz Holly – rszmv 9851/13 – 116 pont, kiválóan megfelelt
Odorarius Dallam – rszmv 9952/13 – 116 pont, kiválóan megfelelt
Vág-menti Vadász Ariel – dszmv 14/H/14 – 116 pont, kiválóan megfelelt
Odorarius Göncöl – rszmv 567/14/A – 116 pont, kiválóan megfelelt
Hordós Kúti Kökény – dszmv 5102/12 – 115 pont, kiválóan megfelelt
Aba-Amádé Gyömbér – rszmv 9698/13 – 109 pont, kiválóan megfelelt


Őszi Tenyészvizsga eredmények:

Cs ővárberki Piros – rszmv 171/14 – 257 pont, I. díj
Aranyvadász Ostor – rszmv 9496/H/13 – 235 pont, I. díj
Hanna von Hentschenried – rszmv 726319 – 250 pont, II. díj
Zöldmáli Frakk – dszmv 4852/11 – 248 pont, I. díj
Bakonyi Vadász Dorka – rszmv 9192/13 – 228 pont, III.díj

 

*******


2015.08.15. TSZ, AV, ÖTV – Rákócziújfalu

Tenyészszemle eredmények:

Barka Royal De Hunter 289/H/14 – Tenyészthető
Csipkéskúti Czikcak NHSB 2992828 – Tenyészthető
Dolgos-Nimród Ajándék 132/14 – Tenyészthető
Parlagi-Vadász Cukor 485/14/A – Tenyészthető
Nagyszorosi Vadász Alkony 327/14/A – Tenyészthető
Magasparti Rutinos Beki 9922/13 – Tenyészthető
Magasparti Rutinos Erős 145/14 – Tenyészthető
Kozáromi Léda 9322/12 – Tenyészthető


Alapvizsga eredmények:

Csipkéskúti Czikcak NHSB 2992828 – 116 pont, kiválóan megfelelt
Dolgos-Nimród Ajándék 132/14 – 116 pont, kiválóan megfelelt
Parlagi-Vadász Cukor 485/14/A – 107 pont, kiválóan megfelelt
Nagyszorosi Vadász Alma 335/14/A – 107 pont, kiválóan megfelelt
Magasparti Rutinos Erős 145/14 – 114 pont, kiválóan megfelelt
Kozáromi Léda 9322/12 – 116 pont, kiválóan megfelelt

Őszi Tenyészvizsga eredmények:

Harsányi Tekergő Apród – 9486/13 – 236 pont, II. díj
Barka Royal De Hunter – 289/H/14 – 260 pont, I. díj
Mezőföldi Kajtató Dolgos – 5271/R/13 – 248 pont
Helvécia Vadász Erdész – 9630/13 – 247 pont, II. díj
Luzslai Áldás – 9412/13 – 251 pont, I. díj
Magasparti Rutinos Beki – 9922/13 – 246 pont, I. díj
Magor Dicső – 8106/11 – 242 pont, II. díj
Sági Solymász Igaz – 9993/13 – 251 pont, I. díj
 

*******

2015.06.13. CAC Klubkiállítás – Hatvan – Széchenyi Zsigmond Kárpát-medencei Magyar Vadászati Múzeum

Bíró: Pál József

Kanok:


Baby osztály:
Baby Klubgyőztes: Antaresi-Láng Lurkó (Mezőföldi-Kajtató Csángó x Csővárberki Jóság)
T: Kemény Noémi t: Simon József



Fiatal osztály:
Kitűnő 1, HPJ, Fiatal Klubgyőztes, Fajtagyőztes: Dolgos-Nimród Ámor (Csővárberki Talpas x Mezőföldi Kajtató Dolgos)
T+t: Nagy Roland




Kitűnő 2: Dolgos-Nimród Avar (Csővárberki Talpas x Mezőföldi Kajtató Dolgos)
T+t: Nagy Roland




Növendék osztály:
K1, CAC, Klubgyőztes: Napvirág-Dolgos Bendegúz (Mezőföldi Kajtató Báró x Zöldmáli Deres)
T: Dr. Braun Csaba t: Giczy András




Nyílt osztály:
K1, CAC: Zöldmáli Szálka (Tangrams Cotton Eye Joe x Áldozóvölgyi-Drótos Barka)
T: Miczek Zsófia t: Kondacs Mihály




Munka osztály:
K1, CAC: Csővárberki Duhaj (Kőfalmenti Lapaj x Cserfes Des Bassins Du Doubs)
T+t: Noveczki Katalin




Champion osztály:
K1: Csővárberki Göncöl ( Csővárberki Cseles x Závoztető Pletyka)
T+t: Noveczki Katalin




Veterán osztály:
K1, CAC, Veterán Klubgyőztes: Csővárberki Talpas (Csővárberki Dömper x Diana Danubius)
T: Noveczki Katalin t: Fehér Krisztina




Szukák:

Fiatal osztály:

K1, CAC, Fiatal Klubgyőztes: Dolgos-Nimród Ajándék (Csővárberki Talpas x Mezőföldi Kajtató Dolgos)
T+t: Nagy Roland




Kitűnő 2: Áldozóvölgyi-Drótos Gyűszű (Nádiszellő Jankó x Áldozóvölgyi-Drótos Berkenye)
T: Varga Krisztina t: Garancz Lajos




Növendék osztály:
K1, CAC: Eszter-Házi Drótos Csenge (Csővárberki Duhaj x Csővárberki Tücsi)
T+t: Takács Eszter




Nyílt osztály:
K1, CAC, Klubgyőztes: Póspataki-Drótos Eszter (Póspataki-Drótos Arthur x Póspataki-Drótos Emma)
T: Dr. Zsedényi István t: Soóky Gábor




Kitűnő 2, Res.CAC: Nagyalföldi-Vadász Kira (Áldozóvölgyi-Drótos Cudar x Ceglédi Serif Dixi)
T: Tauber István t: Széll Imre




Kitűnő 3: Mezőföldi-Kajtató Dolgos (Szélvigyázó Garabonciás Fürge x Mezőföldi Kajtató Torkos)
T: Szabó Sándor t: Nagy Roland




Munka osztály:
K1, CAC: Csővárberki Lencse (Mezőföldi-Kajtató Báró x Cserfes Des Bassins Du Doubs)
T: Noveczki Katalin t: Lengyel Tamás




Veterán osztály:
K1, CAC, Veterán Klubgyőztes: Csővárberki Tücsi (Csővárberki Dömper x Diana Danubius)
T: Noveczki Katalin t: Takács Eszter




Remek nap volt, gratulálunk Mindenkinek és köszönjük, hogy eljöttetek!



 

*******




2015.05.30. TSZ, AV, VMV – Miskolc-Onga

Tenyészszemle eredmények:

Napvirág Dolgos Bendegúz – dszmv – 88/14/A – Tenyészthető
Dolgos Nimród Avar – dszmv – 126/14/A – Tenyészthető
Dolgos Nimród Ámor – dszmv – 128/14/A – Tenyészthető
Nagyszorosi Vadász Alma – rszmv – 335/14/A – Tenyészthető
Aranyvadász Ostor – rszmv – 9496/H/13 – Tenyészthető
Gabor von der Wrangelsburg – dszmv – 14-UD-0697 – Tenyészthető
Enök von Hentschenried – rszmv – SHSB 691251 – Tenyészthető
Eszter-Házi Drótos Csenge – dszmv – 5494/13 – Tenyészthető
Siómenti Mayer Cilike – rszmv – 6993/09 – Tenyészthető
Nagyszorosi Vadász Adél – rszmv – 333/14/A – Tenyészthető


Alapvizsga eredmények:

Eszter-Házi Drótos Dezső – dszmv – 29/14 – 116 pont, kiválóan megfelelt
Csővárberki Piros – rszmv – 171/14 – 112 pont, kiválóan megfelelt
Magor Dicső – rszmv – 8106/11 – 114 pont, kiválóan megfelelt
Nagyszorosi Vadász Adél – rszmv – 333/14 – 99 pont, kiválóan megfelelt
Dolgos-Nimród Ámor – dszmv – 128/14 – 116 pont, kiválóan megfelelt
Dolgos Nimród Avar – dszmv – 126/14/A – 111 pont, kiválóan megfelelt
Napvirág Dolgos Bendegúz – dszmv – 88/14/A – 116 pont, kiválóan megfelelt


Vízi-Mezei Vizsga eredmények:

Tőzegparti-Vadász Eszes – rszmv – 9527/13 – 236 pont, II. díj
Lakvölgyi Aba – rszmv – 8717/12 – 249 pont, I. díj
Nagyalföldi-Vadász Kira – dszmv – 5376/13 – 264 pont, I. díj
Helvécia-Vadász Egres – rszmv – 9635/13 – 255 pont, I. díj
Póspataki-Drótos Eszter – dszmv – 5339/13 – 255 pont, I. díj
Eszter-Házi Drótos Csenge – dszmv – 5494/13 – 256 pont, II. díj
Eszter-Házi Drótos Baja – dszmv – 4999/11 – 245 pont, I. díj
Hanna von Hentschenried – rszmv – 726319 – 262 pont, I. díj
Gabor von der Wrangelsburg – dszmv – 14-UD-0697 – 262 pont, I. díj
Enök von Hentschenried – rszmv – 691251 – 255 pont, II. díj
Aranyvadász Ostor – rszmv – 9496/H/13 – 246 pont, II. díj
Csővárberki Körte – rszmv – 9170/12 – 265 pont, I. díj
Bökönyi Vadász Sámuel – rszmv – 7227/10 – 224 pont, III. díj
Magasparti Rutinos Amper – rszmv – 9870/13 – 262 pont, I. díj

*******

2015.04.24. Közgyűlés

Jegyzőkönyv letölthető ITT!

*******


2015.04.11. Speciális CAC kiállítás – Kaposvár

Kanok:

Kölyök osztály:
Nagyon ígéretes 1., Legszebb Kölyök: Eszter-Házi Drótos Dezső (T+t: Takács Eszter)



Nagyon ígéretes 2. : Fürdőházi Fifi (T+t: Standi Ferenc)



Nyílt osztály:

Kitűnő 1, CAC: Zöldmáli Dani (T: Miczek Zsófia t: Dr. Dévai Gyula)

Kitűnő 2, Res.CAC: Füredi Vadász Apor (T+t: Ballér László)


Champion osztály:

Kitűnő 1, CAC, BOS, Legszebb Felnőtt Kan: Csővárberki Göncöl (T+t: Noveczki Katalin)



Szukák:

Bébi osztály
Nagyon ígéretes 1, Legszebb bébi: Dunaparti Drótos Csoda (T+t: Meyer Renáta)


Fiatal osztály

Kitűnő 1, HPJ, Legszebb Fiatal: Fruska (T+t: Standi Ferenc)


Növendék osztály:

Kitűnő 1, CAC: Cifra (T+t: Meyer Renáta)



Kitűnő 2, Res.CAC: Eszter-Házi Drótos Csenge (T+t: Takács Eszter)


Nyílt osztály:

Kitűnő 1, CAC: Póspataki-Drótos Eszter (T: Dr. Zsedényi István t: Soóky Gábor)


Kitűnő 2, Res.CAC: Hejőcsabai Tulipán (T: Kovács Richárd t: Boros Gábor)


Munka osztály:

Kitűnő 1, CAC, Legszebb Felnőtt Szuka, Fajtagyőztes: Csővárberki Lencse (T: Noveczki Katalin t: Lengyel Tamás)


Szuper nap volt, gratulálunk Mindenkinek, köszönjük, hogy eljöttetek!

*******



2015.05.02. TSZ, AV, VMV – Martonfa

Tenyészszemle eredmények:

Bátor z Pelestovskych Lesu – NHSB 2961383 – Tenyészthető
Váczi Vitéz Izzy-Lizzy – NHSB 2962503 – Tenyészthető
Zöldmáli Jogar – JR 70184 – Tenyészthető
Alföldi-Vadálló Barna – 359/14 – Tenyészthető
Magasparti Rutinos Ünnep – 9503/13 – Tenyészthető
Zöldmáli Ipoly – JR 70169 – Tenyészthető
Mecsekjáró Andor – 17/14 – Tenyészthető
Bédai Alfa – 9706/13 – Tenyészthető
Zöldmáli Atlasz – 5390/13 -Tenyészthető
Körtvélyesi Vadász Alma – 9067/12 – Tenyészthető

Alapvizsga eredmények:

Bátor z Pelestovskych Lesu – NHSB 2961383 – Kiválóan megfelelt – 111 pont
Váczi Vitéz Izzy-Lizzy – NHSB 2962503 – Kiválóan megfelelt – 110 pont
Zöldmáli Jogar – JR 70184 – Kiválóan megfelelt – 113 pont
Alföldi-Vadálló Barna – 359/14 – Kiválóan megfelelt – 106 pont
Magasparti Rutinos Ünnep – 9503/13 – Kiválóan megfelelt – 115 pont
Zöldmáli Ipoly – JR 70169 – nem jelent meg
Mecsekjáró Andor – 17/14 – Kiválóan megfelelt – 116 pont
Váczi Vitéz Julcsa – 2976096 – Kiválóan megfelelt – 99 pont
Zöldmáli Maika – 81/H/15 – Kiválóan megfelelt – 116 pont
Tiszatáji Vadász Csatár – 51/14 – Kiválóan megfelelt – 114 pont
Zöldmáli Juhar – 70187 – Kiválóan megfelelt – 116 pont
Khyannes Isac – 5/14 – Kiválóan megfelelt – 106 pont
Tiszatáji Vadász Csalán – 55/14 – Kiválóan megfelelt – 114 pont
Tiszatáji Vadász Csoda – 56/14 – Kiválóan megfelelt – 116 pont
Zöldmáli Rege – 70253 – Kiválóan megfelelt – 116 pont

Vízi-Mezei Vizsga eredmények:

Hungaricum Dukát Gébics – 8997/12 – I. díj, 256 pont
Gyurkóvári Darázs – 9638/13 – I. díj, 238 pont
Bédai Alfa – 9706/13 – I.díj, 258 pont
Zöldmáli Pizsi – 70223 – I. díj, 261 pont
Vadőr-Társa Üllői Apród – 5049/12 – II. díj, 217 pont
Zöldmáli Guppi – 5476/13 – I.díj, 262 pont

 

*******



2015.03.21-22. CACIT Field Trial – Tiszanána

szombati eredmények
vasárnapi eredmények