2017 eredményei, hírei

2017.12.26. Búcsúzunk…

Mély fájdalommal tudatjuk, hogy a Bakonyi-Drótos drótszőrű magyar vizsla kennel tulajdonosa, a fajta iránt elkötelezetten tevékenykedő tenyésztő, és a fajta szerelmese, Beatrice Salzmann 2017. december 26-án tragikus hirtelenséggel elhunyt.
Osztozunk a család fájdalmában, emlékét örökké megőrizzük.
MDMTE


*******


2017.12.15. Budapest – Közgyűlés

Jegyzőkönyv ITT!

*******


2017.10.13. Balatonfenyves – TSZ, AV, ÖTV

Bírók:

Tenyészszemle:
Glázer György

Vizsgák:
Pomázi Ágoston
Noveczki Katalin

Eredmények:

Tenyészszemle:
Magasparti Rutinos Eper Bella (Mv. 150/14) – Tenyészthető
Sagittarius Zéta (Mv. 8167/11) – Tenyészthető
Sági Solymász Nefelejcs (Mv. 1259/16) – Tenyészthető
Árvaváraljai Öröm “Nádor” (Mv. 1275/H/16) – Tenyészthető
Erdőgyöngye Vadász Édes (Mv. 1362/16) – Tenyészthető

Alapvizsga:
Erdőgyöngye Vadász Édes (Mv. 1362/16) – 135 pont, kiválón megfelelt
Gemenci Nemes Cinke (Mv. 1200/16) – 144 pont, kiválóan megfelelt

Őszi Tenyészvizsga:
Vág-Menti Vadász Ariel (Dszmv. 14/H/14) – 242 pont, III. díj
Pannon-Box Cinke (Dszmv. 397/17) – 253 pont, I. díj
Erdőgyöngye Vadász Cukor (Mv. 600/15) – 260 pont, I. díj
Égerlápi Magyar Vadász Artemisz (Mv. 8443/11) – 257 pont, I. díj
Cinder z Hanacova (CLP 5306) – 256 pont, I. díj

*******


2017.10.08. Bugyi – Speciális Magyar Vizsla Verseny (MVKE) – CACIT MVV

Drótosos vonatkozású eredmények:

1. helyezett, I. díj, CACIT, CACT, Legjobb Drótszőrű Magyar Vizsla, Legjobb Mezei Munka:
Zöldmáli Zokni – dszmv szuka – T+t: Miczek Zsófia v: Pap László
3. helyezett, I. díj, Res. CACT: Zöldmáli Bringa – dszmv szuka – T+t: Miczek Zsófia v: Pap László
4. helyezett, I díj: Zöldmáli Extreme – dszmv kan – T+t+v: Miczek Zsófia (Legjobb Női Vezető Különdíj)



Gratulálunk!

*******

2017.09.22-23-24. Dánia – Magyar Vizslák Field Trial Európa Kupája

A magyar drótszőrű magyar vizsla csapat sikerei:

Zöldmáli Extreme- legszebb drótszőrű magyar vizsla kan, legeredményesebb drótszőrű magyar vizsla kan
Henna du Domaine Saint Hubert- legszebb drótszőrű magyar vizsla szuka, 1. nap kit.1 csoport győztes
Zöldmáli Echo- legeredményesebb drótszőrű magyar vizsla, összesített legeredményesebb magyar vizsla szuka, 1. nap FT csoport 2.- NJ; 2. nap Derby csoport 3. NJ; 3. nap FT: Kit1,CACT, resCACIT
Zöldmáli Lepke: 3. nap FT – Kitűnő
Zöldmáli Etna: Derby kit.2, Field Trial Kit.2



Gratulálunk!

*******


2017.09.09-10. Jászberény – I. Samuházi Vadász Kupa – CACIT Vízi-Mezei Verseny

1. helyezett, 264 pont, I/a díj, CACT, CACIT, Legjobb Rövidszőrű Magyar Vizsla:
Csipkéskúti Czókmók – rszmv kan – T+t: Balázs Hedvig v: Ladányi Zoltán
2. helyezett, 262 pont, I/b díj, CACT, Res.CACIT, Legjobb Rövidszőrű Német Vizsla, Samuházi Kupa Különdíj nyertese:
Tőzegparti-Vadász Freya – rsznv szuka – T: Takács Gábor t+v: Vörös László
3. helyezett, 260,5 pont, I/c díj, Res.CACT: Kappahegyi Berkenye – rsznv szuka – T+t: Szekeres Nikolett v: Oberna András
4. helyezett, 253,5 pont, I/d díj, CACT, Legjobb Drótszőrű Magyar vizsla: Eszter-Házi Drótos Baja – dszmv kan – T+t+v: Takács Eszter
5. helyezett, 248 pont, I/e díj, Res. CACT: Bakonyi-Drótos Frieda – dszmv szuka – T: Beatrice Salzmann t+v: Noveczki Katalin
6. helyezett, 246,5 pont, I/f díj, Res.CACT: Nagyalföldi Vadász Pajti – rszmv kan – T+t+v: Tauber István
7. helyezett, 246 pont, I/g díj: Csipkéskúti Bálvány – rszmv kan – T+t+v: Balzs Hedvig
8. helyezett, 246 pont, I/h díj: Hunter Pasion Alex – rsznv kan – T+t+v: Sabau Florin Marius
9. helyezett, 243 pont, I/i díj: Samuházi Vadász Celeb – rsznv kan – T: Tóth István t+v: Szigeti Bálint
10. helyezett, 243 pont, I/j díj: Csipkéskúti Hékás – rszmv kan – T+t: Balázs Hedvig v: Tauber István
11. helyezett, 238,5 pont, I/k díj: Zöldmáli Szinva – dszmv kan – T: Miczek Zsófia t+v: Tanya Gates
12. helyezett, 228 pont, I/l díj: Xantos of Skyrocket – rszmv kan – T: Varga Nikoletta t+v: Treit Gusztáv
13. helyezett, 238,5 pont, II/a díj: Rajen z Meckovské Skály – dszmv szuka – T: Vladimír Cerny t: Miczek Zsófia v: Bognár Ferenc
14. helyezett, 231 pont, II/b díj: Tiszatáji Vadász Bájos – rszmv szuka – T+t+v: Godó Zoltán

*******

2017.09.02. Nyíregyháza – TSZ, AV, ÖTV

Bírók:

Tenyészszemle: Szabó Sándor

Vizsgák:

Kopjári Nándor vezetőbíró

Bakó Zsuzsa
Balázs István
Dán László
Molnár Zsolt
Tasi Norbert

Eredmények:

Tenyészszemle:
Dunaparti Drótos Grimasz (dszmv. 348/16) – tenyészthető
Aba-Amádé Lala (rszmv. 1086/16) – tenyészthető
Erdőgyöngye-Vadász Eszmény (rszmv. 1364/16) – tenyészthető
Józsai Bori (rszmv. 1232/16) – tenyészthető
Aba-Amádé Lepke (rszmv. 1090/16) – tenyészthető

Alapvizsga:

Aba-Amádé Lala (rszmv. 1086/16) – 140 pont, kiválóan megfelelt
Áldozóvölgyi-Drótos Iringó (dszmv. 77/15) – 113 pont, megfelelt
Dunaparti Drótos Grimasz (dszmv. 348/16) – 122 pont, kiválóan megfelelt
Józsai Bori (rszmv. 1232/16) – 140 pont, kiválóan megfelelt

Őszi Tenyészvizsga:

Adele vom Trentelberg (rszmv. 16-UD-5735) – 224 pont, II. díj
Gabor von der Wrangelsburg (dszmv. 14-UD-0697) – 246 pont, I. díj
Harsányi Tekergő Apród (rszmv. 9486/13) – 260 pont, I. díj
Mecsekjáró Csiperke (dszmv. 317/16) – 251 pont, II. díj
Bakonyi-Drótos Gréti (dszmv. 739962) – 249 pont, I. díj
Csővárberki Vadász (rszmv. 1006/16) – 247 pont, I. díj
Xantos of Skyrocket (rszmv. 6930/09) – 260 pont, I. díj

*******

2017. 08. 26-27. Tesedikovo (Szlovákia) – CACIT MAM – Mészáros Sándor Emlékverseny

Magyar tulajdonú drótosos sikerek:

Zöldmáli Extreme (dszmv. JR 70373) T+t+v: Miczek Zsófia – 338 pont, I. díj, CACT, 4 hely, Legjobb Mezei Munka különdíj
Klubkiállításon: CAC, Klubgyőztes, BOB, BIS

 

Rajen z Meckovské Skály (dszmv. 4239/14) T: t: Miczek Zsófia v: Bognár Ferenc – 320 pont, II. díj, 7. hely
Klubkiállításon: CAC

 

Bakonyi-Drótos Frieda (dszmv. 452/H/17) T: Beatrice Salzmann t+v: Noveczki Katalin – 336 pont, III. díj, Legjobb Vízi Munka különdíj
Klubkiállításon: CAC, Klubgyőztes, Legszebb Munka Osztályos Kutya, BOS

 

Gratulálunk!

*******


2017.08.19-20. Sződ – TSZ, AV, ÖTV, MVV

Bírók:

Tenyészszemle: Erdős László

Vizsgák:
Konyecsni Károly – vezetőbíró

Barna Edina
Carlo De Rocchi
Dr. Herger László
Dr. Madléna András
Molnár Zsolt
Takács Eszter
Tasi Norbert
Vörös László
Zeitler Ágnes

Eredmények:

Tenyészszemle:

Varjas-Tavi Castor (rszmv. 1108/16) – Tenyészthető
Fürdőházi Abigél (dszmv 248/16) – Tenyészthető
Pitypang Hejce Piszke (rszmv 315/14) – Tenyészthető
Luzslai Babona (rszmv 901/15) – Tenyészthető
Kajtárkodó Arany (rszmv 1353/16) – Tenyészthető

Alapvizsga:

Csővárberki Árnyék (rszmv. 1535/17) – 144 pont, kiválóan megfelelt
Áldozóvölgyi-Drótos Julcsi (dszmv. 134/15) – 144 pont, kiválóan megfelelt
Csővárberki Álmos (rszmv. 1531/17) – 144 pont, kiválóan megfelelt
Csővárberki Zumba (dszmv. 342/16) – 144 pont, kiválóan megfelelt
Fürdőházi Abigél (dszmv. 348/16) – 132 pont, kiválóan megfelelt
Varjas-Tavi Castor (rszmv. 1108/16) – 122 pont, kiválóan megfelelt
Csővárberki Acél (rszmv. 1527/17) – 144 pont, kiválóan megfelelt

Őszi Tenyészvizsga

Amarilla at Luxatori (dszmv. JR 80141) – 214 pont, minősítés nélkül
Astor (rsznv. JR 728247) – 260 pont, I. díj
Zöldmáli Délceg (dszmv. JR 70472) – 260 pont, I. díj
Zöldmáli Dinamit (dszmv. JR 70476) – 256 pont, I. díj
Tőzegparti-Vadász Eszes (rszmv. 9527/13) – 229 pont, III. díj
Pitypang Hejce Piszke (rszmv. 315/14) – 224 pont, III. díj

Mindenes Vizsla Vizsga

Zöldmáli Extreme (dszmv. JR 70373) – 372 pont, I. díj
Zöldmáli Jager (dszmv. JR 70430) – 341 pont, II. díj
Rajen z Meckovské Skály (dszmv. 4239/14) – 346 pont, minősítés nélkül
Zöldmáli Zokni (dszmv. JR 70325) – 358 pont, I. díj
Stonemine-Hunter Beretta (ír szetter 7993/10) – 348 pont, I. díj
Bakonyi-Drótos Frieda (dszmv. 452/H/17) – 372 pont, I. díj

*******

2017.07.08. Balatonszentgyörgy – CAC Klubkiállítás

Bíró: Dr. Jakkel Tamás

KANOK

kölyök
Nagyon ígéretes, Kölyök Klubgyőztes, Legszebb Kölyök: Szarvastói Garázda (Fürdőházi Cimbora x Szarvastói Csenge) T: Font János t: Kocsis Melinda

fiatal
HPJ, Fiatal Klubgyőztes, Best Junior: Pannon-Box Darázs (Mezőföldi Kajtató Báró x Fürdőházi Dáma) T+t: Glázer György

nyílt
CAC: Napvirág Dolgos Botos (Mezőföldi Kajtató Báró x Zöldmáli Deres) T: Dr. Braun Csaba t: Glázer András

munka
CAC: Dolgos-Nimród Avar (Csővárberki Talpas x Mezőföldi Kajtató Dolgos) T: Nagy Roland t: Széll Imre

champion
CAC, Klubgyőztes, Fajtagyőztes: Dolgos-Nimród Ámor (Csővárberki Talpas x Mezőföldi Kajtató Dolgos) T: Nagy Roland t: Fehér Krisztina


veterán
CAC, Veterán Klubgyőztes: Csővárberki Zenész (Csővárberki Dömper x Palotásmenti Pici) T: Noveczki Katalin t: Horváth Ákos


SZUKÁK

növendék
CAC: Dolgos-Nimród Boglárka (Csővárberki Talpas x Mezőföldi Kajtató Dolgos) T: Nagy Roland t: Takács Eszter

nyílt
CAC: Mezőföldi Kajtató Áfonya (Szélvigyázó Garabonciás Fürge x Mezőföldi Kajtató Mesi) T: Szabó Sándor t: Bérces János

munka
CAC: Bakonyi-Drótos Frieda (Edko v.d. Wrangelsburg x Csővárberki Juhar) T: Beatrice Salzmann t: Noveczki Katalin

champion
CAC, Klubgyőztes, BOS: Csővárberki Lencse (Mezőföldi Kajtató Báró x Cserfes Des Bassins Du Doubs) T: Noveczki Katalin t: Lengyel Tamás

veterán
CAC, Veterán Klubgyőztes, Legszebb Veterán: Fürdőházi Szundi (Szoborkerti Mérges Leó x Gyarmat-Erdei Okos) T: Standi Ferenc t: Dr. Kovács Szilvia

Utódcsoport győztes: Mezőföldi Kajtató Báró (T: Szabó Sándor t: Glázer György) és utódai


Dr. Jakkel Tamás és az általa választott győztesek
Balról jobbra: Legszebb Veterán (Fürdőházi Szundi), Legszebb Fiatal (Pannon-Box Darázs), BOS (Csővárberki Lencse), Fajtagyőztes (Dolgos-Nimród Ámor).

*******


2017.06.03. Onga – TSZ, AV, VMV

Bírók:
Tenyészszemle: Dr. Balogh Zsuzsanna

Molnár Zsolt – vezetőbíró

Balázs István
Bakó Zsuzsa
Dán László
Szögi Lajos
Tasi Norbert

Tenyészszemle eredmények:

Gyurkóvári Lantos (rszmv kan – Mv. 1210/16 – T: Osadczuk Csaba t: Kerek Balázs) – tenyészthető
Mecsekjáró Csiperke (dszmv szuka – Dszmv. 317/16 – T: Illés Attila t: Horváth András) – tenyészthető
Pitypang Janka (rszmv szuka – Mv. 791/15 T: Füzesiné Szegvári Zsuzsa t: Kocsis Edit) – tenyészthető
Magyar Solymász Hanga (Dszmv. 152/14 T+t: Bérces János) – tenyészthető
Csővárberki Vigasz (rszmv szuka – Mv. 1007/16 T: Noveczki Katalin t: Mida Gábor) – tenyészthető
Antaresi-Láng Menta (rszmv. szuka – Mv. 755/15 T+t: Kemény Noémi) – tenyészthető
Hordós-Kuti Somi (dszmv. kan – Dszmv. 265/16 T: Sike László t: Kis Gábor) – tenyészthető
Your Choice Success Machine (rszmv. kan – Mv. 1688/H/17 – T: Wik Catarina t: Nácsa Ágnes) – tenyészthető
Harsányi Tekergő Bodza (rszmv. szuka – Mv. 264/14 – T: Bernáth Péter t: Zagraj László) – tenyészthető
Fenyőligeti Flávián-Fábián (rszmv. kan – Mv. 869/15 – T: Szabó Sándor t: Szabó Sándor) – tenyészthető

Alapvizsga eredmények:

Mecsekjáró Csiperke (dszmv szuka – Dszmv. 317/16 – T: Illés Attila t: Horváth András) – 141 pont, kiválóan megfelelt
Áldozóvölgyi-Drótos Gatya (dszmv kan – Dszmv. 5466/13 – T: Varga Krisztina t: Karsai László) – 144 pont, kiválóan megfelelt
Gyurkóvári Lantos (rszmv kan – Mv. 1210/16 – T: Osadczuk Csaba t: Kerek Balázs) – 133 pont, kiválóan megfelelt
Hordós-Kuti Somi (dszmv. kan – Dszmv. 265/16 T: Sike László t: Kis Gábor) – 137 pont, kiválóan megfelelt
Csővárberki Vigasz (rszmv szuka – Mv. 1007/16 T: Noveczki Katalin t: Mida Gábor) – 135 pont, kiválóan megfelelt

Vízi-Mezei Vizsga eredmények:

Dolgos-Nimród Ajándék (dszmv szuka – Dszmv. 132/14 – T+t: Nagy Roland) – 264 pont, I. díj
Csővárberki Tréfás (dszmv. szuka – Dszmv. 234/16 – T: Noveczki Katalin t: Lengyel Tamás) – 242 pont, II. díj
Harsányi Tekergő Apród (rszmv. kan – 9486/13 – T: Bernáth Péter t: Gégény Mariann) – 268 pont, I. díj
Zöldmáli Bandi (dszmv kan – JR 70359 – T: Miczek Zsófia t: Balla Norbert) – 258 pont, I. díj
Bakonyi-Drótos Gréti (dszmv szuka – 739962 – T+t: Beatrice Salzmann) – 263 pont, I. díj
Antaresi-Láng Menta (rszmv szuka – Mv. 755/15 – T+t: Kemény Noémi) – 263 pont, I. díj
Xantos of Skyrocket (rszmv kan – Mv. 6930/09 – T: Varga Nikoletta t: Treit Gusztáv) – 264 pont, I. díj
Dolgos-Nimród Boglárka (dszmv szuka – Dszmv. 224/16 – T: Nagy Roland t: Takács Eszter) – 263 pont, I. díj

*******

2017.04.22. Martonfa – TSZ, AV, VMV

Bírók:
Tenyészszemle: Gyarmati György

Konyecsni Károly – vezetőbíró
Agyaki Gábor
Carlo De Rocchi
Csertő Nóra
Gyarmati György
Jung Jenő
Zeitler Ágnes

Tenyészszemle eredmények:

Alkony vom Haus Schladern (dszmv szuka – Dszmv. 290/16 – T: Ingeborg Cammineci t: Hachmeister Petra) – tenyészthető
Bédai Bizsu (rszmv szuka – Mv. 1120/16 – T+t: Dr. Herger László) – tenyészthető
Dolgos-Nimród Boglárka (dszmv szuka – Dszmv. 224/16 – T: Nagy Roland t: Takács Eszter) – tenyészthető
Bakonyi-Drótos Frieda (dszmv szuka – Dszmv. 452/H/17 – T: Beatrice Salzmann t: Noveczki Katalin) – tenyészthető
Jakabhegyi-Vadász Huncut (dszmv szuka – Dszmv. 299/16 – T: Boros Gábor t: Kendik Tamás) – tenyészthető
Antaresi-Láng Merész (rszmv kan – Mv. 747/15 – T: Kemény Noémi t: Kapcsos Csaba) – tenyészthető

Alapvizsga eredmények:

Alkony vom Haus Schladern (dszmv szuka – Dszmv. 290/16 – T: Ingeborg Cammineci t: Hachmeister Petra) – 120 pont, kiválóan megfelelt
Bédai Bizsu (rszmv szuka – Mv. 1120/16 – T+t: Dr. Herger László) – 140 pont, kiválóan megfelelt
Naplemente Cicoma (rszmv szuka – Mv. 977/16 – T: Csépai Istvánné t: Hári Csaba) – 137 pont, kiválóan megfelelt
Erdőgyöngye Vadász Éden (rszmv szuka – Mv. 1361/16 – T: Bakos László t: Bakos László) – 115 pont, kiválóan megfelelt
Tiszatáji Vadász Ékes (rszmv szuka – Mv. 1176/16 – T: Godó Zoltán t: Deák Attila) – 144 pont, kiválóan megfelelt
Luxatori Soma (rszmv kan – Mv. 1065/14 – T: Hámori Tibor t: Hámori Tibor) – 144 pont, kiválóan megfelelt
Magasparti Rutinos Voice (rszmv szuka – Mv. 1293/16 – T: Mármarosi Anna t: Mármarosi Anna)- 129 pont, kiválóan megfelelt
Magasparti Rutinos Zsolna (rszmv kan- Mv. 290/16 – T: Mármarosi Anna t: Sandó István)- 144 pont, kiválóan megfelelt
Jakabhegyi-Vadász Huncut (dszmv szuka – Dszmv. 299/16 – T: Boros Gábor t: Kendik Tamás) – 126 pont, kiválóan megfelelt

Vízi-Mezei Vizsga eredmények:

Bakonyi-Drótos Frieda (dszmv szuka – Dszmv. 452/H/17 – T: Beatrice Salzmann t: Noveczki Katalin) – 268 pont, I. díj
Antaresi-Láng Merész (rszmv kan – Mv. 747/15 – T: Kemény Noémi t: Kapcsos Csaba) – 231 pont, I. díj

*******

2017. 03. 11-12. Tiszanána – CACIT Field Trial


03.11. kontinentális FT:
1. Kitűnő 1, CACT, CACIT: Wind Golo z Kvitele – rsznv kan – CLP/KO/79330 (T: Miroslav Kalik t+v: Petr Zoubek) 
2. Kitűnő 2, Res.CACT, Res.CACIT: Eszter-Házi Drótos Csenge – dszmv szuka – Dszmv.5494/13 (T+t+v: Takács Eszter) 
3. Kitűnő 3: Venera Od Legeta – rsznv szuka – SPKP 6907 (T: Vucenovic Miroslav t+v: Takács Zsolt) 
4. Kitűnő 4: Arco od Cikánského Potoka – rsznv kan – CLP/KO/78129 (T: Jan Kriz t+v: Petr Zoubek) 
5. Nagyon jó 5: Zöldmáli Extreme – dszmv kan – JR 703763 (T+t+v: Miczek Zsófia) 
6. Nagyon jó 6: Magasparti Rutinos Iván – rszmv kan – SLR.Mvk.00084 (T: Mármarosi Anna t+v: Lara Kosnjek) 
7. Nagyon jó 7: KS Tőzegparti-Vadász Freya – rsznv szuka – Rsznv. 7599/13 (T: Takács Gábor t+v: Vörös László) 



03.11. kontinentális Derby:
1. Kitűnő 1, Derbygyőztes: Samuházi Vadász Ciklon – rsznv kan – Rsznv.184/15 (T+t+v: Tóth István) 
2. Kitűnő 2: Nemzet Kincse Sámán – rszmv kan – Mv. 853/15 (T+t: Varga Ágnes v: Takács Eszter) 



03.11. angol FT:
Kitűnő 1, CACT, CACIT: Chocolate Ellie Scandiaca – pointer szuka – SPKP 933 (T+t+v: Roman Zattovicz) 
Nagyon jó 2: Tiszatómenti Fulmine – pointer szuka – Poi.3188/09 (T: Molnár Zsolt t+v: Noveczki Katalin) 
Nagyon jó 3: Pawprint Flaming Soul – pointer szuka – Poi. 31/15 (T: Dr. Pataki Júlia t+v: Pál József) 
Nagyon jó 4: Working Gundogs Caramba – ír szetter szuka – Is.8400/H/16 (Michaela Kuntzsch t+v: Kasznár Petra) 



03.12. kontinentális FT:
1. Kitűnő 1: Arco Od Cikánského Potoka – rsznv kan – CLP/KO/78129 (T: Jan Kriz t+v: Petr Zoubek) 
2. Nagyon jó 2: Eszter-Házi Drótos Csenge – dszmv szuka – Dszmv. 5494/13 (T+t+v: Takács Eszter) 
3. Nagyon jó 3: Anouk von der Sonnenansicht – dszmv szuka – 14-UD-0717 (T: Bianka Heidenreich t: Miczek Zsófia v: Pap László) 


03.12. kontinentális Derby:
1. Jó: Zöldmáli Karma – dszmv szuka – JR 70425 (T+t+v: Miczek Zsófia) 

03.12. angol FT:
1. Nagyon jó 1: Chocolate Ellie Scandiaca – pointer szuka – SPKP 933 (T+t+v: Roman Zattovicz) 
2. Nagyon jó 2: Pawprint Flaming Soul – pointer szuka – Poi. 31/15 (T: Dr. Pataki Júlia t+v: Pál József) 
3. Nagyon jó 3: Tiszatómenti Fulmine – pointer szuka – Poi.3188/09 (T: Molnár Zsolt t+v: Noveczki Katalin) 

*******

2017. 02. 22. Búcsúzunk…

Megrendüléssel és fájó szívvel tudatjuk, hogy vizslás barátunk, a Német Vizsla Klub Magyarország alelnöke, Dr. Szászi Ferenc a mai napon tragikus hirtelenséggel elhunyt. Emlékét örökké megőrizzük!
MDMTE

Share This