2019 eredményei, hírei

SZABADSZÁLLÁS CACT Field Trial
2019. MÁRCIUS 29 – ÁPRILIS 2.
CACT Field Trial. CACCIA STARNA, Derby   
2019.márc. 29fajtatk számeredmény
Ela De Los PallaresdsznvLOE 2346340nagyon jó
Jidaie De PassemaraisbretonCLP 1041CQN
    
2019. márc. 30   
Ela De Los PallaresdsznvLOE 2346340Kitünő 1., CACT
Dino LocurarszmvCLP 4924nagyon jó
 rszmv  
2019. március 31.dszmv  
Nagyszorosi Vadász BlankarszmvMV 696/15Kitűnő 1., CACT, CACIT
Venera Od LegetarsznvSPKP 6907nagyon jó 2.
Nemzet Kincse SámánrszmvMV 853/15nagyon jó 3.
Jidaie De PassemaraisbretonCLP 1041Kitűnő 1. 
Clind Di Rio ChiarobretonCLP 1137CQN
Best Of Da Quinta Das Giaspedr.portLOP 544282CQN
    
2019. április 1.        FT Pár   
Solid Gold’s ZiropointerÖHZB/EP 999Kitűnő 1., CACT, CACIT
Solid Gold’s WitelopointerMET.Poi 24/H/14Kitűnő 2., Res.CACT, Res. CACIT
Akeriensis I-LordpointerLO1693470Kitűnő 3. 
Beauty Bloom Artegerdvf ír szetterCLP/RWS 297Kitűnő
Adon Del WinepointpointerMET.Poi 138/17CQN
    
2019. ápr. 1.            FT Solo   
Atom Del WinepointpointerSPKP 1147Kitűnő 1.,CACT,CACIT
Akeriensis I-LordpointerLO1693470Kitűnő 2., Res CACT, Res CACIT
Allegria Del WinepointpointerMET.Poi 146/17Kitűnő 3.
Forester’s Xactly My Boy Of Darkmoorgordon szetterMET.SZK.GS 1908/H/14nagyon jó
Beauty Bloom Artegerdvf ír szetterCLP/RWS 297CQN
    
2019. április 2.        FT Pár   
Atom Del WinepointpointerSPKP 1147Kitűnő 1.
Kler Vis Tranquillaangol szetterCLP/AS 6029Kitűnő 2.
Akeriensis I-LordpointerLO1693470Nagyon jó
    
2019. április 2.        FT Solo   
Allegria Del WinepointpointerMET.Poi 146/17Kitűnő 1.,CACT,CACIT
Anima Del WinepointpointerMET.Poi 143/17Kitűnő 2.
Atom Del WinepointpointerSPKP 1147Kitűnő 3.
Forester’s Xactly My Boy Of Darkmoorgordon szetterMET.SZK.GS 1908/H/14Kitűnő
    
2019. április 2.        Derby   
Diabolik Del SargiadaepointerLO 17171809Kitűnő 1.
Nice Vis Tranquillaangol szetterCLP/AS 6318Kitűnő 2.
Allegria Del WinepointpointerMET.Poi 146/17Kitűnő 3.
    
2019. április 2.      FT Pár   
Atom Del WinepointpointerSPKP 1147Kitűnő 1.
Solid Gold’s WitelopointerMET.Poi 24/H/14Kitűnő 2.
Solid Gold’s ZiropointerÖHZB/EP 999CQN
    
2019. április 2.      FT Solo   
Allegria Del WinepointpointerMET.Poi 146/17Kitűnő 1.,CACT,CACIT
Atom Del WinepointpointerSPKP 1147Kitűnő 2.,Res.CACT, Res.CACIT
Anima Del WinepointpointerMET.Poi 143/17Kitűnő 3.
    
2019. április 2.      Derby   
Nice Vis Tranquillaangol szetterCLP/AS 6318Kitűnő 1.
Allegria Del WinepointpointerMET.Poi 146/17Kitűnő 2.
Apollo z Hermanovych Lesugordon szetterCLP/GS 6768Kitűnő 3.
MARTONFA – 2019.ÁPRILIS 28.
Tenyészszemle 
Bíró: Kardos Vilmos
fajtatk számeredmény
Dirk von Mare Germanicunrszmv17:UK-5855Tenyészthető
Nemesházi Fantom Bigyódszmv3999/R/08Tenyészthető
Gyurkóvári Szilasrszmv2405/18Tenyészthető
Magasparti Rutinos Káoszrszmv2624/18Tenyészthető
Magasparti Rutinos Icerszmv2533/18Tenyészthető
Dunaparti Drótos Jámbordszmv626/18Tenyészthető
Parásztai Parász Fügerszmv1691/17Tenyészthető
Mezőföldi Kajtató Rétikedszmv145-18/239Tenyészthető
Szarvastói Garázdadszmv432/17Tenyészthető
Magasparti Rutinos Európarszmv1748/17Tenyészthető
Mestervadász Atomdszmv651/18Tenyészthető
Mestervadász Alárddszmv648/18Tenyészthető
Tenkesvölgyi Cserkelő Agarszmv1771/17Tenyészthető
Tenkesvölgyi Cserkelő Abarszmv1770/17Tenyészthető
Napvirág Dolgos Dianadszmv463/17Tenyészthető
Bédai Cárrszmv2270/18Tenyészthető
Tenkesvölgyi Cserkelő Angyalrszmv1779/17Tenyészthető
Áldozóvölgyi-Drótos Parittyadszmv679/18Tenyészthető
Bede-Széli Vadász Diarszmv1886/17Tenyészthető
Mohoskői Ursularszmv2433/18Tenyészthető
Nagyalföldi Vadász Zsugásrszmv2139/17Tenyészthető
Nagyalföldi Vadász Zsindelyrszmv2144/17Tenyészthető
Nagyalföldi Vadász Zászlósrszmv1314/16Tenyészthető
Nagyalföldi Vadász Zajosrszmv1318/16Tenyészthető
Zöldmáli Mekkadszmv70668Tenyészthető
Luxatori Borsika of Cserencirszmv2442/H/18Tenyészthető
Magaasparti Rutinos Herorszmv2182/18Tenyészthető
Alapvizsga eredmények:    
Vezetőbíró: Konyecsni Károly
Bírók: Agyaki Gábor, Tauber István, Gergelyné Zeitler Ágnes, 
Gyarmati György, Jung Jenő, Kálmán Gyula, Radó Zoltán, Szabó Sándor
Gyurkóvári Szilasrszmv2405/18144kiválóan megfelelt
Adesso Casa del CacciatricebraccoÖHZB 24137kiválóan megfelelt
Mestervadász Alárddszmv648/18141kiválóan megfelelt
Mestervadász Atomdszmv651/18144kiválóan megfelelt
Parásztai Parász Fügerszmv1691/17144kiválóan megfelelt
Szarvastói Garázdadszmv432/17136kiválóan megfelelt
Dunaparti Drótos Jámbordszmv626/18144kiválóan megfelelt
Magasparti Rutinos Koppányrszmv2618/18141kiválóan megfelelt
Nagyalföldi Vadász Zajosrszmv1318/16144kiválóan megfelelt
Nagyalföldi Vadász Zsugásrszmv2139/17144kiválóan megfelelt
Áldozóvölgyi-Drótos Parittyadszmv679/18141kiválóan megfelelt
Bede-Széli Vadász Diarszmv1886/17141kiválóan megfelelt
Quodian’s D’Espeletterszmv3121756144kiválóan megfelelt
Csővárberki Édéenrszmv3126735144kiválóan megfelelt
Vízi-Mezei Vizsga eredmények:
Vezetőbíró: Konyecsni Károly
Bírók: Agyaki Gábor, Tauber István, Gergelyné Zeitler Ágnes, 
Gyarmati György, Jung Jenő, Kálmán Gyula, Radó Zoltán,
Szabó Sándor
Nagyalföldi Vadász Zászlósrszmv1314/16280I.díj
Mohoskői Ursularszmv2433/18252I.díj
Mohoskői Sárirszmv1428/16259III. díj
Eriaan Danittyrszmv762077284I.díj
Antaresi-Láng Merészrszmv747/15268I.díj
Zöldmáli Mekkadszmv70668244III. díj
Lilly z Doliny Brzeznicyrszmv2342/H/18272I.díj
Bakonyi Drótos Idesdszmv755661273II.díj
Jakabhegyi Vadász Huncutdszmv299/16277I.díj
Magasparti Rutinos Európarszmv1748/17261I.díj
Dirk von Mare Germanicumrszmv14-UK-5855258II.díj
Bédai Cárrszmv2270/18265II.díj
Sárvízmenti Vadász Bakarszmv2481/18252II.díj
Tenkesvölgyi Cserkelő Abarszmv1770/17250III. díj
Tenkesvölgyi Cserkelő Agarszmv1771/17252II.díj

Share This