Eredmények

Sajópetri – 2020. május 30. 

Tenyészszemle eredmények 
Bíró: Szabó Sándor

Csővárberki Fátyol785/19dszmvKüllemileg tenyészthető
Józsai CafkaMv 2151/17rszmvKüllemileg tenyészthető
Csővárberki FényesMET.Dszmv.783/19dszmvKüllemileg tenyészthető
Dolgos-Nimród GyémántMET.Dszmv.836/19dszmvKüllemileg tenyészthető
Csővárberki Felhő “Zafír”MET.Dszmv.786/19dszmvKüllemileg tenyészthető
FICKOMET.Dszmv.848/4/2019dszmvKüllemileg tenyészthető
Pázmándi Pipacs Cimbora2966/19rszmvKüllemileg tenyészthető
Zöldmáli StarJR70720MVOdszmvKüllemileg tenyészthető
Alföldi-Vadálló Füge3103/19rszmvKüllemileg tenyészthető
Turul Táji Cserkelő Griff3305/19rszmvKüllemileg tenyészthető
Pannon-Boksz Ékes602/17dszmvKüllemileg tenyészthető
Bökönyi Vadász hajtós2633/18rszmvKüllemileg tenyészthető
Halston Xerox3178/18rszmvKüllemileg tenyészthető
Dolgos Nimród
Gemenc
810/R/19dszmvKonfirmáción részt vett és normál származási lap kiadható

Alapvizsga eredmények
Vezetőbíró: Kopjári Nándor
Bírák:Carlo de Rocchi,Csertő Nóra,Szögi Lajos,Takács Eszter,Tasi Norbert

Maxjr 72799rszmv136Kiválóan megfelelt 
Turul Táji Cserkelő Griff3305/19rszmv120Kiválóan megfelelt 
Halston Xerox3178/18rszmv124Kiválóan megfelelt 
FICKOMET.Dszmv.848/4/2019dszmv143Kiválóan megfelelt 
Eper vom Wagnersgrund19-UK-6496rszmv144Kiválóan megfelelt 
Dolgos-Nimród GyémántMET.Dszmv.836/19dszmv134Kiválóan megfelelt 
Dolgos-Nimród Fenomén716/18dszmv143Kiválóan megfelelt 
Csővárberki Gőgös3157/19rszmv143Kiválóan megfelelt 
Csővárberki GarasMET.Mv3158/19rszmv128Kiválóan megfelelt 
Csővárberki GalibaMET.Mv.3160/19rszmv143Kiválóan megfelelt 
Csővárberki Felhő “Zafír”MET.Dszmv.786/19dszmv140Kiválóan megfelelt 
Csővárberki Fátyol785/19dszmv143Kiválóan megfelelt 
Józsai CafkaMv 2151/17rszmv134Kiválóan megfelelt 
Bökönyi Vadász Hajtós2633/18rszmv139Kiválóan megfelelt 
Alföldi-Vadálló Füge3103/19rszmv144Kiválóan megfelelt 
Zöldmáli UnicumJR70849MVOdszmv144Kiválóan megfelelt 
Pázmándi Pipacs Cimbora2966/19rszmv134Kiválóan megfelelt 
Naomi of SkyrocketMET. Mv.3442/19rszmv112Megfelelt

Vízi-mezei vizsga
Vezetőbíró: Kopjári Nándor
Bírák:Carlo de Rocchi,Csertő Nóra,Szögi Lajos,Takács Eszter,Tasi Norbert
​​​​​​​

Bökönyi Vadász Hajtós2633/18rszmv252  III.díj
Zöldmáli YankaJR 70796 Mvodszmv280  I.díj
Yes Yes Stella Venandi285/H/16dsznv281  I.díj
Váczi Vitéz TáltosMET.Mv.2323/18rszmv262  II.díj
Szarvastói GarázdaMET. Dszmv. 432/17dszmv265  I.díj
Pilla Du Domaine Saint HubertJR70944MVOdszmv280  I.díj
Gemenci Nemes CingárMET. MV.2301/H/18rszmv254  I.díj
Dolgos Nimród CsodaMET.Dszmv.501/17dszmv276  II.díj
Császtai Vadász Barka2113/17rszmv272  I.díj
Áldozóvölgyi – Drótos Parittya679/18dszmv278  I.díj
Csővárberki FényesMET.Dszmv.783/19dszmv284  I.díj
Csővárberki CimboraDszmv 565/17dszmv263  II.díj
Bertha vom Wagnersgrund18-UD-0842dszmv284  I.díj
Martonfaáprilis 26.Tenyészszemle, Alapvizsga, Vízi-mezei vizsga,
Ráckevejúlius 5.CAC Klubkiállítás, klubnap, tenyészszemle
Sződaugusztus 15-16.Tenyészszemle, Alapvizsga, Őszi Tenyészvizsga,  Mindenes Vizsla Vizsga
Apajszeptember 12-13.CACT, CACIT Vízi-mezei verseny, Vasas József Emlékverseny
Napkorszeptember 20.Tenyészszemle, Alapvizsga, Őszi Tenyészvizsga
Balatonfenyvesoktóber 16.Tenyészszemle, Alapvizsga, Őszi Tenyészvizsga
Hatvanoktóber 24.Szent Hubertusz Vadászverseny (Rendező: Kis Gábor, 06-30-237-4255)
Abanovember 21-22.Szent Hubertusz Vadászverseny
Napkornovember 28.Szent Hubertusz Vadászverseny

Share This