Eredmények
2016

 

 
 
Eredmények - Hírek (2015)
   



2015.11.07. Szent Hubertusz Vadászverseny - Cegléd

1. hely, 100 pont, kitűnő: Csővárberki Újonc rszmv kan - T: Noveczki Katalin t+v: Szarka Ferenc
2. hely, 88 pont kitűnő: Mezőföldi Kajtató Torkos dszmv szuka - T+t+v: Szabó Sándor
3. hely, 82 pont, kitűnő: Magasparti Rutinos Norma rszmv szuka - T: Mármarosi Anna t+v: Ladányi Zoltán
4. hely, 80 pont, kit űnő: Csővárberki Lencse dszmv szuka - T: Noveczki Katalin t+v: Lengyel Tamás
5. hely, 80 pont, kitűnő: Mezőföldi Kajtató Báró dszmv kan - T: Szabó Sándor t: Glázer György v: Glázer András
6. hely, 78 pont, kitűnő: Gajgonyai Drótos Vadász Alíz dsznv szuka - T: Bartos Kornél t+v: Hinkó Miklós
7. hely, 77 pont, kitűnő: Magasparti Rutinos Nádas rszmv kan - T: Mármarosi Anna t+v: Bíró Tamás
8. hely, 77 pont, kitűnő: Pitypang Fityisz "Argo" rszmv kan - T: Füzesiné Szegvári Zsuzsa t+v: Dr. Fehér Zoltán
9. hely, 75 pont, kitűnő: Zaza Budafa rsznv szuka - T: Nagy Ludovit t+v: Ifj. Kálmán Gyula
10. hely, 75 pont, kitűnő: Britta vom Kömlő dsznv szuka - T: Godó Ignác t+v: Kálmán Gyula
11. hely, 75 pont, kitűnő: Tropical Fruit of Skyrocket rszmv szuka - T: Varga Nikoletta t+v: Varga János
12. hely, 75 pont, kitűnő: Zöldmáli Lovas Dezső dszmv kan - T: Miczek Zsófia t+v: Lovas Gusztáv
13. hely, 70 pont, kitűnő: Tiszatáji Vadász Csoda rszmv szuka - T+t: Godó Zoltán v: Volford Zsolt
14. hely, 67 pont, kitűnő: Gajgonyai Drótos Vadász Apor dsznv kan - T: Bartos Kornél t+v: Kudec László
15. hely, 65 pont, kitűnő: Magasparti Rutinos Amper rszmv kan - T: Mármarosi Anna t+v: Király Gergő
16. hely, 61 pont, kitűnő: Amur Norman Wunderfeld rsznv kan - T: Marek Pudelko & Gacsályi-Pudelko t+v: Kudec László
17. hely, 60 pont, nagyon jó: Sági Solymász Igaz rszmv szuka - T+t: Pákozdi Sándor v: Bujdosó Tamás
18. hely, 60 pont, nagyon jó: Bereki Opál rszmv szuka - T: Csíkvári Mónika t+v: Fleckenstein László


*******



2015.10.13. TSZ, AV, ÖTV - Balatonfenyves


Tenyészszemle eredmények:

Parásztai Parázs Czuki - rszmv 5/14 - Tenyészthető
Terjéki Csitt - rszmv 306/14/A - Tenyészthető
Boronkai Csongor - rszmv 495/14/A - Tenyészthető
Luxatori Erős - rszmv 9790/13 - Tenyészthető
Odorarius Gitár - rszmv 562/14/A - Tenyészthető
Póspataki-Drótos Eszter - dszmv 5339/13 - Tenyészthető


Alapvizsga eredmények:

Khyannes Benelli - angol szetter - 6422/15 - 115 pont, kiválóan megfelelt
Boronkai Csongor - rszmv 495/14/A - 113 pont, kiválóan megfelelt
Dante De La Muele Du Foin - braque de bourbonnais - 111 pont, kiválóan megfelelt
Bereki Zápor - rszmv 558/15 - 116 pont, kiválóan megfelelt


Őszi Tenyészvizsga eredmények:

Magasparti Rutinos Amper - rszmv 9870/13 - 253 pont, I. díj
Tiszatáji Vadász Csatár - rszmv 51/14 - 246 pont, II. díj
Pitypang Csingiling - rszmv 8293/11 - 244 pont, II. díj
Tiszatáji Vadász Csoda - rszmv 56/14 - 254 pont, II. díj
Hungaricum Dukát Gébics - rszmv 8997/12 - 253 pont, I díj
Magasparti Rutinos Iván - rszmv 8476/11 - 260 pont,I. díj
Zöldmáli Juhar - dszmv JR70187 - 244 pont, I. díj
Luxatori Neo - rszmv 1031/14 - 231 pont, II. díj



*******


2015.09.19. TSZ, AV, ÖTV - Nyíregyháza

Tenyészszemle eredmények:

Váczi Vitéz Holly - rszmv 9851/13 - Tenyészthető
Odorarius Dallam - rszmv 9952/13 - Tenyészthető
Vág-menti Vadász Ariel - dszmv 14/H/14 - Tenyészthető
Csővárberki Piros - rszmv 171/14 - Tenyészthető
Odorarius Göncöl - rszmv 567/14/A - Tenyészthető
Csepregi Vadász Álmos - dszmv 47/14 - Tenyészthető


Alapvizsga eredmények:


Váczi Vitéz Holly - rszmv 9851/13 - 116 pont, kiválóan megfelelt
Odorarius Dallam - rszmv 9952/13 - 116 pont, kiválóan megfelelt
Vág-menti Vadász Ariel - dszmv 14/H/14 - 116 pont, kiválóan megfelelt
Odorarius Göncöl - rszmv 567/14/A - 116 pont, kiválóan megfelelt
Hordós Kúti Kökény - dszmv 5102/12 - 115 pont, kiválóan megfelelt
Aba-Amádé Gyömbér - rszmv 9698/13 - 109 pont, kiválóan megfelelt


Őszi Tenyészvizsga eredmények:


Cs ővárberki Piros - rszmv 171/14 - 257 pont, I. díj
Aranyvadász Ostor - rszmv 9496/H/13 - 235 pont, I. díj
Hanna von Hentschenried - rszmv 726319 - 250 pont, II. díj
Zöldmáli Frakk - dszmv 4852/11 - 248 pont, I. díj
Bakonyi Vadász Dorka - rszmv 9192/13 - 228 pont, III.díj


*******


2015.08.15. TSZ, AV, ÖTV - Rákócziújfalu


Tenyészszemle eredmények:

Barka Royal De Hunter 289/H/14 - Tenyészthető
Csipkéskúti Czikcak NHSB 2992828 - Tenyészthető
Dolgos-Nimród Ajándék 132/14 - Tenyészthető
Parlagi-Vadász Cukor 485/14/A - Tenyészthető
Nagyszorosi Vadász Alkony 327/14/A - Tenyészthető
Magasparti Rutinos Beki 9922/13 - Tenyészthető
Magasparti Rutinos Erős 145/14 - Tenyészthető
Kozáromi Léda 9322/12 - Tenyészthető


Alapvizsga eredmények:

Csipkéskúti Czikcak NHSB 2992828 - 116 pont, kiválóan megfelelt
Dolgos-Nimród Ajándék 132/14 - 116 pont, kiválóan megfelelt
Parlagi-Vadász Cukor 485/14/A - 107 pont, kiválóan megfelelt
Nagyszorosi Vadász Alma 335/14/A - 107 pont, kiválóan megfelelt
Magasparti Rutinos Erős 145/14 - 114 pont, kiválóan megfelelt
Kozáromi Léda 9322/12 - 116 pont, kiválóan megfelelt

Őszi Tenyészvizsga eredmények:

Harsányi Tekergő Apród - 9486/13 - 236 pont, II. díj
Barka Royal De Hunter - 289/H/14 - 260 pont, I. díj
Mezőföldi Kajtató Dolgos - 5271/R/13 - 248 pont
Helvécia Vadász Erdész - 9630/13 - 247 pont, II. díj
Luzslai Áldás - 9412/13 - 251 pont, I. díj
Magasparti Rutinos Beki - 9922/13 - 246 pont, I. díj
Magor Dicső - 8106/11 - 242 pont, II. díj
Sági Solymász Igaz - 9993/13 - 251 pont, I. díj


*******


2015.06.13. CAC Klubkiállítás - Hatvan - Széchenyi Zsigmond Kárpát-medencei Magyar Vadászati Múzeum

Bíró: Pál József

Kanok
:


Baby osztály:
Baby Klubgyőztes: Antaresi-Láng Lurkó (Mezőföldi-Kajtató Csángó x Csővárberki Jóság)
T: Kemény Noémi t: Simon József




Fiatal osztály:
Kitűnő 1, HPJ, Fiatal Klubgyőztes, Fajtagyőztes: Dolgos-Nimród Ámor (Csővárberki Talpas x Mezőföldi Kajtató Dolgos)
T+t: Nagy Roland




Kitűnő 2: Dolgos-Nimród Avar (Csővárberki Talpas x Mezőföldi Kajtató Dolgos)
T+t: Nagy Roland




Növendék osztály:
K1, CAC, Klubgyőztes: Napvirág-Dolgos Bendegúz (Mezőföldi Kajtató Báró x Zöldmáli Deres)
T: Dr. Braun Csaba t: Giczy András




Nyílt osztály:
K1, CAC: Zöldmáli Szálka (Tangrams Cotton Eye Joe x Áldozóvölgyi-Drótos Barka)
T: Miczek Zsófia t: Kondacs Mihály




Munka osztály:
K1, CAC: Csővárberki Duhaj (Kőfalmenti Lapaj x Cserfes Des Bassins Du Doubs)
T+t: Noveczki Katalin




Champion osztály:
K1: Csővárberki Göncöl ( Csővárberki Cseles x Závoztető Pletyka)
T+t: Noveczki Katalin




Veterán osztály:

K1, CAC, Veterán Klubgyőztes: Csővárberki Talpas (Csővárberki Dömper x Diana Danubius)
T: Noveczki Katalin t: Fehér Krisztina





Szukák:

Fiatal osztály:

K1, CAC, Fiatal Klubgyőztes: Dolgos-Nimród Ajándék
(Csővárberki Talpas x Mezőföldi Kajtató Dolgos)
T+t: Nagy Roland




Kitűnő 2: Áldozóvölgyi-Drótos Gyűszű (Nádiszellő Jankó x Áldozóvölgyi-Drótos Berkenye)
T: Varga Krisztina t: Garancz Lajos





Növendék osztály:
K1, CAC: Eszter-Házi Drótos Csenge (Csővárberki Duhaj x Csővárberki Tücsi)
T+t: Takács Eszter




Nyílt osztály:
K1, CAC, Klubgyőztes: Póspataki-Drótos Eszter (Póspataki-Drótos Arthur x Póspataki-Drótos Emma)
T: Dr. Zsedényi István t: Soóky Gábor




Kitűnő 2, Res.CAC: Nagyalföldi-Vadász Kira (Áldozóvölgyi-Drótos Cudar x Ceglédi Serif Dixi)
T: Tauber István t: Széll Imre





Kitűnő 3: Mezőföldi-Kajtató Dolgos (Szélvigyázó Garabonciás Fürge x Mezőföldi Kajtató Torkos)
T: Szabó Sándor t: Nagy Roland




Munka osztály:
K1, CAC: Csővárberki Lencse (Mezőföldi-Kajtató Báró x Cserfes Des Bassins Du Doubs)
T: Noveczki Katalin t: Lengyel Tamás




Veterán osztály:
K1, CAC, Veterán Klubgyőztes: Csővárberki Tücsi (Csővárberki Dömper x Diana Danubius)
T: Noveczki Katalin t: Takács Eszter





Remek nap volt, gratulálunk Mindenkinek és köszönjük, hogy eljöttetek!





*******




2015.05.30. TSZ, AV, VMV - Miskolc-Onga


Tenyészszemle eredmények:

Napvirág Dolgos Bendegúz - dszmv - 88/14/A - Tenyészthető
Dolgos Nimród Avar - dszmv - 126/14/A - Tenyészthető
Dolgos Nimród Ámor - dszmv - 128/14/A - Tenyészthető
Nagyszorosi Vadász Alma - rszmv - 335/14/A - Tenyészthető
Aranyvadász Ostor - rszmv - 9496/H/13 - Tenyészthető
Gabor von der Wrangelsburg - dszmv - 14-UD-0697 - Tenyészthető
Enök von Hentschenried - rszmv - SHSB 691251 - Tenyészthető
Eszter-Házi Drótos Csenge - dszmv - 5494/13 - Tenyészthető
Siómenti Mayer Cilike - rszmv - 6993/09 - Tenyészthető
Nagyszorosi Vadász Adél - rszmv - 333/14/A - Tenyészthető


Alapvizsga eredmények:

Eszter-Házi Drótos Dezső - dszmv - 29/14 - 116 pont, kiválóan megfelelt
Csővárberki Piros - rszmv - 171/14 - 112 pont, kiválóan megfelelt
Magor Dicső - rszmv - 8106/11 - 114 pont, kiválóan megfelelt
Nagyszorosi Vadász Adél - rszmv - 333/14 - 99 pont, kiválóan megfelelt
Dolgos-Nimród Ámor - dszmv - 128/14 - 116 pont, kiválóan megfelelt
Dolgos Nimród Avar - dszmv - 126/14/A - 111 pont, kiválóan megfelelt
Napvirág Dolgos Bendegúz - dszmv - 88/14/A - 116 pont, kiválóan megfelelt


Vízi-Mezei Vizsga eredmények:

Tőzegparti-Vadász Eszes - rszmv - 9527/13 - 236 pont, II. díj
Lakvölgyi Aba - rszmv - 8717/12 - 249 pont, I. díj
Nagyalföldi-Vadász Kira - dszmv - 5376/13 - 264 pont, I. díj
Helvécia-Vadász Egres - rszmv - 9635/13 - 255 pont, I. díj
Póspataki-Drótos Eszter - dszmv - 5339/13 - 255 pont, I. díj
Eszter-Házi Drótos Csenge - dszmv - 5494/13 - 256 pont, II. díj
Eszter-Házi Drótos Baja - dszmv - 4999/11 - 245 pont, I. díj
Hanna von Hentschenried - rszmv - 726319 - 262 pont, I. díj
Gabor von der Wrangelsburg - dszmv - 14-UD-0697 - 262 pont, I. díj
Enök von Hentschenried - rszmv - 691251 - 255 pont, II. díj
Aranyvadász Ostor - rszmv - 9496/H/13 - 246 pont, II. díj
Csővárberki Körte - rszmv - 9170/12 - 265 pont, I. díj
Bökönyi Vadász Sámuel - rszmv - 7227/10 - 224 pont, III. díj
Magasparti Rutinos Amper - rszmv - 9870/13 - 262 pont, I. díj



*******

2015.04.24. Közgyűlés

Jegyzőkönyv letölthető ITT!

 


*******


2015.04.11. Speciális CAC kiállítás - Kaposvár


Kanok:

Kölyök osztály:
Nagyon ígéretes 1., Legszebb Kölyök: Eszter-Házi Drótos Dezső (T+t: Takács Eszter)



Nagyon ígéretes 2. : Fürdőházi Fifi (T+t: Standi Ferenc)



Nyílt osztály:

Kitűnő 1, CAC: Zöldmáli Dani (T: Miczek Zsófia t: Dr. Dévai Gyula)

Kitűnő 2, Res.CAC: Füredi Vadász Apor (T+t: Ballér László)


Champion osztály:

Kitűnő 1, CAC, BOS, Legszebb Felnőtt Kan: Csővárberki Göncöl (T+t: Noveczki Katalin)



Szukák:

Bébi osztály
Nagyon ígéretes 1, Legszebb bébi: Dunaparti Drótos Csoda (T+t: Meyer Renáta)


Fiatal osztály

Kitűnő 1, HPJ, Legszebb Fiatal: Fruska (T+t: Standi Ferenc)


Növendék osztály:

Kitűnő 1, CAC: Cifra (T+t: Meyer Renáta)



Kitűnő 2, Res.CAC: Eszter-Házi Drótos Csenge (T+t: Takács Eszter)


Nyílt osztály:

Kitűnő 1, CAC: Póspataki-Drótos Eszter (T: Dr. Zsedényi István t: Soóky Gábor)


Kitűnő 2, Res.CAC: Hejőcsabai Tulipán (T: Kovács Richárd t: Boros Gábor)


Munka osztály:

Kitűnő 1, CAC, Legszebb Felnőtt Szuka, Fajtagyőztes: Csővárberki Lencse (T: Noveczki Katalin t: Lengyel Tamás)



Szuper nap volt, gratulálunk Mindenkinek, köszönjük, hogy eljöttetek!

 

*******



2015.05.02. TSZ, AV, VMV - Martonfa


Tenyészszemle eredmények:

Bátor z Pelestovskych Lesu - NHSB 2961383 - Tenyészthető
Váczi Vitéz Izzy-Lizzy - NHSB 2962503 - Tenyészthető
Zöldmáli Jogar - JR 70184 - Tenyészthető
Alföldi-Vadálló Barna - 359/14 - Tenyészthető
Magasparti Rutinos Ünnep - 9503/13 - Tenyészthető
Zöldmáli Ipoly - JR 70169 - Tenyészthető
Mecsekjáró Andor - 17/14 - Tenyészthető
Bédai Alfa - 9706/13 - Tenyészthető
Zöldmáli Atlasz - 5390/13 -Tenyészthető
Körtvélyesi Vadász Alma - 9067/12 - Tenyészthető

Alapvizsga eredmények:

Bátor z Pelestovskych Lesu - NHSB 2961383 - Kiválóan megfelelt - 111 pont
Váczi Vitéz Izzy-Lizzy - NHSB 2962503 - Kiválóan megfelelt - 110 pont
Zöldmáli Jogar - JR 70184 - Kiválóan megfelelt - 113 pont
Alföldi-Vadálló Barna - 359/14 - Kiválóan megfelelt - 106 pont
Magasparti Rutinos Ünnep - 9503/13 - Kiválóan megfelelt - 115 pont
Zöldmáli Ipoly - JR 70169 - nem jelent meg
Mecsekjáró Andor - 17/14 - Kiválóan megfelelt - 116 pont
Váczi Vitéz Julcsa - 2976096 - Kiválóan megfelelt - 99 pont
Zöldmáli Maika - 81/H/15 - Kiválóan megfelelt - 116 pont
Tiszatáji Vadász Csatár - 51/14 - Kiválóan megfelelt - 114 pont
Zöldmáli Juhar - 70187 - Kiválóan megfelelt - 116 pont
Khyannes Isac - 5/14 - Kiválóan megfelelt - 106 pont
Tiszatáji Vadász Csalán - 55/14 - Kiválóan megfelelt - 114 pont
Tiszatáji Vadász Csoda - 56/14 - Kiválóan megfelelt - 116 pont
Zöldmáli Rege - 70253 - Kiválóan megfelelt - 116 pont

Vízi-Mezei Vizsga eredmények:

Hungaricum Dukát Gébics - 8997/12 - I. díj, 256 pont
Gyurkóvári Darázs - 9638/13 - I. díj, 238 pont
Bédai Alfa - 9706/13 - I.díj, 258 pont
Zöldmáli Pizsi - 70223 - I. díj, 261 pont
Vadőr-Társa Üllői Apród - 5049/12 - II. díj, 217 pont
Zöldmáli Guppi - 5476/13 - I.díj, 262 pont



*******



2015.03.21-22. CACIT Field Trial - Tiszanána

szombati eredmények
vasárnapi eredmények


    vissza