Eredmények
2016

 
 
 
Eredmények - Hírek (2012)
   




2012.11.10. Szent Hubertusz Vadászverseny - Cegléd


EREDMÉNYEK
KÉPEK 1. - Bakonyi Anita
KÉPEK 2. - TE.

Köszönjük a segítséget Támogatóinknak:

Gheda Tápcsalád Magyarország
Milus István - Schwinn-Csepel
Korona Cukrászda - Cegléd
Lvomszki Tamás - DPMG Zrt.
Bagolyvár Birtok
Irsavad Agro Kft - Dudás Tibor
Nagyszéki Vadásztársaság
Agócs Attila
Auerbach Roland
Fleckenstein László
Juhász Ferenc
Meleg Sándor
Pintér Norbert
Sághy Melinda
Szarka Ferenc
Takács Eszter
Tauber István


2012.10.13-14. Hortobágy Kupa - Dr. Radó András Emlékverseny - CACIT Vízi-Mezei Verseny (MVK)

A Magyar Vizsla Klub által szervezett nemzetközi Vízi-Mezei Versenyen nagyon szép eredménnyel végeztek a drótosok.
Mindamellett, hogy a verseny abszolút győztese 10 évesen egy drótszőrű magyar vizsla lett (ezzel CACIT címet nyerve), a Legjobb Mezei - és Legjobb Vízi Munka különdíjasok, valamint mindkét csoport 1. helyezettjei (ezzel CACT címeket nyerve) ismét drótszőrű magyar vizslák lettek egy nemzetközi versenyen!
Ezúton is szeretnénk gratulálni minden eredményes drótszőrű magyar vizsla tenyésztőjének, tulajdonosának, vezetőjének!

Drótosos vonatkozású eredmények:

A csoport
1. hely: Zöldmáli Alma (Gyarmat-Erdei Duhaj x Csővárberki Dévaj) T+t+v: Miczek Zsófia
262,5 pont, I/a díj, CACT, CACIT, Legjobb Mezei Munka Különdíja, Legjobb Drótszőrű Magyar Vizsla Különdíja
4. hely: Csővárberki Duhaj (Kőfalmenti Lapaj x Cserfes Des Bassins Du Doubs) T+t+v: Noveczki Katalin
254,5 pont, I/d díj, Legjobb Vízi Munka Különdíja
9. hely: Zöldmáli Írisz (Zöldmáli Alma x Hejőcsabai Dicsőség) T+t+v: Miczek Zsófia
246 pont, II/a díj
11. hely: Zöldmáli Cseles (Bayside Brokk of Lanokk x Zöldmáli Alma) T: Miczek Zsófia t+v: Taskó Barbara
207 pont, III/b díj

B csoport
1. hely: Áldozóvölgyi-Drótos Cinkos (Nemesházi Fantom Bil x Mezőföldi Kajtató Nádas) T: Varga Krisztina t+v: Kenderesy Balázs
247,5 pont, I/a díj, CACT
3. hely: Csővárberki Tücsi (Csővárberki Dömper x Diana Danubius) T: Noveczki Katalin t+v: Takács Eszter
243,5 pont, I/c díj
4. hely: Nemesházi Fantom Bil (Szélvigyázó-Garabonciás Fürge x Hejőcsabai Higgadt) T: Nemes Zsolt t+v: Kenderesy Balázs
240,5 pont, I/d díj
7. hely: Zöldmáli Lovas Dezső (Fürdőházi Álnok x Zöldmáli Írisz) T: Miczek Zsófia t+v: Lovas Gusztáv
231 pont, II/a díj

A verseny összesített eredménye:

1. Zöldmáli Alma dszmv szuka (v: Miczek Zsófia)
2. Alcsi Gergő rszmv kan (v: Tauber István)
3. Kevi-Lator Csendes rsznv szuka (v: Pálinkás István)
4. Csővárberki Duhaj dszmv kan (v: Noveczki Katalin)
5. Cinkei Ág rszmv kan (v: Szakács István)

 

2012.10.07. Balatonfenyves - TSZ, AV, ÖTV

EREDMÉNYEK

 

2012.09.15-16. CACIT Vasas József Vízi-Mezei Emlékverseny

A szombati kissé cudar esőzés és szél után később már az időjárás is megemberelte magát, és végig igazi kutyás időben, jó hangulatban zajlott a II. Vasas József Emlékverseny.
31 kutya nevezésével végül 20 vizsla végzett díjban, közülük 12-en I. díjban!
A nagyon szoros verseny végére az eső helyezések között fél és egy pontok döntöttek mindössze.
A drótosok igazán szépen helytálltak, Res.CACT, Res.CACIT, Legjobb Vízi Munka, Legjobb Mezei Munka, valamint a Legfiatalabb Díjban Végzett Kutya Különdíját is drótosaink vihették haza!

Minden eredményesen szereplő kutyának és vezetőiknek ezúton is gratulálunk és további sok sikert kívánunk!


Az első díjasok és köztük a drótosok:

1. hely 258 pont, I/A díj, CACIT, CACT: Kincséri Alfa rszmv kan (T: Winkler Józsefné; t+v: Bódi Zsófia - Legjobb Női Vezető különdíja)
2. hely 257 pont, I/B díj, Res.CACIT, res.CACT: Zöldmáli Írisz dszmv szuka (T+t+v: Miczek Zsófia)
3. hely 256 pont, I/C díj, Legjobb Vízi Munka: Csővárberki Duhaj dszmv kan(T+t+v: Noveczki Katalin)
4. hely 256 pont, I/D díj: Alcsi Gergő rszmv kan (T: Kiss József t+v: Tauber István)
5. hely 255 pont, I/E díj: Malomközi Zenit rsznv kan (T: Nagy István t+v: Tóth István)
6. hely 254,5 pont, I/F díj, Legjobb Mezei Munka: Csővárberki Tücsi dszmv szuka (T: Noveczki Katalin t+v: Takács Eszter)
7. hely 254 pont, I/G díj: Luppa-Vadász Piszke rszmv ka n(T: Schipeck Sándor t+v: Tauber István)
8. hely 253 pont, I/H díj: Ajk z Elevenu rszmv kan (T: Jarmila Krivánková t+v: Rudolf Marek)
9. hely 248 pont, I/i díj: Nemesházi-Fantom Bil dszmv kan (T: Nemes Zsolt t+v: Kenderesy Balázs)
10. hely 244 pont, I/J díj: Fürdőházi Ralf dszmv kan (T: Standi Ferenc t+v: Ifj. Mayer Bertalan)
11. hely 243 pont, I/K díj, Legfiatalabb, Díjban Végzett: Áldozóvölgyi-Drótos Cinkos dszmv kan (T: Varga Krisztina t+v: Kenderesy Balázs)
12. hely 231 pont, I/L díj: Malomközi Quinn rsznv kan (T: Nagy István t+v: Gál Balázs)

EREDMÉNYEK
KÉPEK
A fotókért köszönet Bakonyi Anitának!

 

2010.09.01. TSZ, AV, ÖTV Nyíregyháza

EREDMÉNYEK

 

2012.08.25-26. Memorial Bohuslava Zemka (Galánta, SK) - Mindenes Vizsla Verseny

Kenderesy Balázs és Nemesházi-Fantom Bil "Bátor" a versenyen III. díjban, 462 ponttal végeztek, valamint elhozták a "Legjobb Mezei Munka" különdíját is!
Gratulálunk!





 

2012.07.28. KÖZGYŰLÉS - Budapest

JEGYZŐKÖNYV

 

2012.07.22. Speciális CAC kiállítás - Kaposvár

Bíró: Sanja Momčilović Bognič

Kanok

kölyök o.
Nagyon ígéretes, Legszebb kölyök: Eszter-Házi Drótos Baja (Csővárberki Duhaj - Csővárberki Tücsi)
T: Takács Eszter t: Illés Attila


fiatal o.
HPJ, Legszebb fiatal: Csővárberki Göncöl (Csővárberki Cseles - Závoztető Pletyka)
T+t: Noveczki Katalin


nyílt o.
CAC, HFGY: Zöldmáli Dani (Zöldmáli Huba - Hejőcsabai Pikáns)
T: Miczek Zsófia t: Dr. Dévai Gyula


munka o.
CAC: Csővárberki Duhaj (Kőfalmenti Lapaj - Cserfes Des Bassins Du Doubs)
T+t: Noveczki Katalin


champion o.
CAC: Fürdőházi Ralf (Szoborkerti Mérges Leó - Gyarmat-Erdei Okos)
T: Standi Ferenc t: Ifj. Mayer Bertalan



Szukák

kölyök o.
Nagyon ígéretes: Csővárberki Juhar (Kőfalmenti Lapaj - Cserfes Des Bassins Du Doubs)
T: Noveczki Katalin t: Bea Salzmann


fiatal o.
HPJ: Csővárberki Fúria (Csővárberki Cseles - Bodóhegyi Ancsa)
T: Noveczki Katalin t: Varga-Vakos Beatrix



nyílt o.
CAC: Fürdőházi Gini (Fürdőházi Nord - Fürdőházi Muci)
T: Standi Ferenc t: Varga Krisztina


champion o.
CAC: Cserfes Des Bassins Du Doubs (Barna Drótos Cár - Csővárberki Kökény)
T: M. Vuillequez Jacques & Mile Salzet


Fotók:TE (és kétségkívül a nap legsikeresebb handlere :) )


2012.06.16. CAC Klubkiállítás - Dunakeszi ORFK KKI

Bíró: Cenadan Gavril (RO)

Kanok

Kölyök Klubgyőztes:
Fürdőházi Ördög (Zöldmáli Bátor - Fürdőházi Vihar)
T: Standi Ferenc t: Nagy Miklós





Fiatal Klubgyőztes:
Áldozóvölgyi-Drótos Cserkész (Vaddisznófékező Atala - Mezőföldi Kajtató Nádas)
T+t: Varga Krisztina





Klubgyőztes:
Fürdőházi Komisz (Fürdőházi Álmos - Fürdőházi Morzsa)
T+t: Standi Ferenc





Szukák

Bébi Klubgyőztes:
Fürdőházi Panna (Zöldmáli Bátor - Fürdőházi Girl)
T+t: Standi Ferenc




Fiatal Klubgyőztes:
Áldozóvölgyi Drótos Csupor (Vaddisznófékező Atala - Mezőföldi Kajtató Nádas)
T: Varga Krisztina t: Barankai István





Klubgyőztes:
Póspataki-Drótos Lili (Fürdőházi Lármás - Póspataki-Drótos Emma)
T+t: Dr. Zsedényi István





További osztálygyőztesek:

Nyílt osztály CAC kan:
Áldozóvölgyi Drótos Batyu
(Póspataki-Drótos Erős - Fürdőházi Meli)
T+t: Varga Krisztina




Champion osztály CAC szuka:
Cserfes Des Bassins Du Doubs
(Barna Drótos Cár - Csővárberki Kökény)
T: M. Vuillequez Jacques & Mile Salzet t: Noveczki Katalin



Munka osztály CAC kan:
Áldozóvölgyi-Drótos Cudar
(Nemesházi-Fantom Bil - Mezőföldi Kajtató Nádas)
T+t: Varga Krisztina







A 2012.évi CAC Klubkiállítás Klubgyőztesei:



HUNGÁRIA FAJTAGYŐZTES:
Póspataki-Drótos Lili




További eredmények ITT!

Fotók: TE

*******


2012.05.26. Tenyészszemle (TSZ), Alapvizsga (AV), Vízi-Mezei Vizsga (VMV) - Miskolc (Onga)

Bírók

Alapvizsga:
Vezetőbíró: Csüllög István
                Szögi Lajos
                Molnár Zsolt
                Dán László

Tenyészszemle: Szanka Judit

Eredmények


Alapvizsga+Tenyészszemle
Vízi-Mezei Vizsga


*******

2011.05.18. Világkiállítás - Salzburg (Ausztria)

Kan Fiatal Világgyőztes: Zöldmáli Frakk (Zöldmáli Iram X Hejőcsabai Pacsirta), T.: Miczek Zsófia t.: Erik ten Have


Kan Világgyőztes: Zöldmáli Ludas (Hejőcsabai Dicsőség X Zöldmáli Alma), T.: Miczek Zsófia t.: Erik ten Have


Szuka Fiatal Világgyőztes, Junior BOB: Zöldmáli Fecske (Zöldmáli Zsivaj X Hejőcsabai Pikáns), T+t.: Miczek Zsófia
(jobb oldalon)
Szuka
Világgyőztes Póspataki Drótos Lili (Fürdőházi Lármás X Póspataki Drótos Emma) T+t.: Dr. Zsedényi István
(bal oldalon)



Fajtagyőztes, BOB: Póspataki-Drótos Lili (fotó: Szalánczi Gábor - GABOR PHOTO)


Fajtacsoport 3. (BOG 3.) Póspataki Drótos Lili (fotó: Szalánczi Gábor - GABOR PHOTO)

Gratulálunk minden magyar kiállítónak, tenyésztőnek, tulajdonosnak!

*******


2012.05.13. Cserkeszőlő - CACT Field Trial


Eredmények:

szóló futam:

Tiszató Menti Astore  pointer szuka 17 pont, CACT
T+v: Molnár Zsolt
t:Baukó Györgyné

Caligula od Sveti Hubertus pointer kan 13 pont, nagyon jó
T:S.Markovic
t+v:Molnár Zsolt

Dasty Z Luhové Sece angol szetter kan 8 pont, jó
T:Cahlik Arnost
t+v:Pál József


Páros futam:

Tiszató Menti Fulmine pointer szuka 14 pont, nagyon jó
T+t:Molnár Zsolt
v:Noveczki Katalin

Tiszató Menti Astore pointer szuka, 8 pont, jó
T+v: Molnár Zsolt
t:Baukó Györgyné


*******


2012.04.28. Martonfa - TSZ, AV, VAV, VMV


Eredmények:

AV+TSZ
TSZ-VMV

Fotók: TE

Fotók: Ancha Gergely Photography

    vissza