Eredmények
2016

 
 
 
Eredmények - Hírek (2011)
   


 

2011.11.26. Búcsúzunk...

Mély fájdalommal tudatjuk, hogy Tóbi János, a Kotori-Kerti kennel tulajdonosa 2011.november 26-án tragikus hirtelenséggel elhunyt.
Tóbi János a drótszőrű magyar vizsla fajta elkötelezett híve volt, a fajtáért, és a hazai és külföldi vadászkutyás élet fellendítéséért tett munkásságának értéke felbecsülhetetlen.
Emlékét szívünkben megőrizzük.

Drótszőrű Magyar Vizsla Szakosztály


Tóbi János
1955.10.27. - 2011.11.26.



******

 

2010.10.08. Balatonfenyves - TSZ, AV

Bírók:
TSZ: Gyarmati György
AV: Pomázi Ágoston (vezetőbíró), Barna Edina, Tóbi János, Gyarmati György


EREDMÉNYEK

******

 

2010.09.03. Szabolcs (Nyíregyháza) - TSZ, AV, ŐTV

EREDMÉNYEK

******

 

2010.08.20-21. CACT Vízi-Mezei Verseny - Gödöllő, Babatpuszta

EREDMÉNYEK

A rendezvényen készült fotók a kis képekre kattintva elérhetők!

Fotók: TE

Fotók: Bogdán Róbert

(Robival igazságosan beosztottuk a fotózás-feladatot, így remélhetőleg MINDEN kutyáról készült kép! Kellemes böngészést! TE)

******

 

2010.07.30. Speciális CAC - Sárvár, Vadkert

Bíró: Gyarmati György

Kanok:

Kölyök o.:
Nagyon ígéretes 1:
Fürdőházi Komisz
(Fürdőházi Álmos - Fürdőházi Morzsa)
T: Standi Ferenc t: Standi Ferenc




Nyílt o.:
Kitűnő 1, CAC:
Fürdőházi Ralf
(Szoborkerti Mérges Leó - Gyarmat-Erdei Okos)
T: Standi Ferenc t: Mayer Bertalan




Champion o.:
Kitűnő 1, CAC:
Csővárberki Zenész
(Csővárberki Dömper - Palotásmenti Pici)
T: Noveczki Katalin t: Horváth Ákos




Szukák:

Növendék o.:

Kitűnő 1, CAC:
Eszter-Házi Drótos Ánizs
(Ulk De La Campagne Du Buisson - Csővárberki Tücsi)
T: Takács Eszter t: Takács Eszter




Nyílt o.:
Kitűnő 1, CAC:
Alma Óhungarikum
(Csővárberki Dömper - Diana Cinke)
T: Korózs Gábor és Korózs-Tóth Tímea t: Debreczeni Zsolt




Champion o.:
Kitűnő 1, CAC:
Cserfes Des Bassins Du Doubs
(Barna Drótos Cár - Csővárberki Kökény)
T: M.Vuillequez Jacques t: Noveczki Katalin




Veterán o.:
Kitűnő 1, CAC:
Fürdőházi Szuszi
(Betyár z Malookocskej - Fürdőházi Tini)
T: Standi Ferenc t: Dr. Zsedényi István




HFGY: Eszter-Házi Drótos Ánizs



******


2011.07.13.

Szomorú kötelességünknek teszünk ezúttal eleget.
Mezőföldi Kajtató Dáma, a Mezőföldi Kajtató kennel egyik oszlopos tagja 11 évesen a mai nap reggelén már nem ébredt fel.
Békés álmot Öreglány!

"Egy kutyának halála után legjobb helye a gazdája szívében van."




******



2011.07.02. Tiszavasvári - Tájjellegű kiállítás

Bíró: Erdős László

Nyílt o. CAC, HFGY, Legszebb Magyarfajta Kutya, BOG, BIS:
Bolhafészek Bizsu
T: Tóth Á. Dénes t: Gazdóf Csaba





******


2011.06.18. Dunakeszi - CAC Klubkiállítás

28 nevezett kutyával zajlott az idei Klubkiállításunk. Jó időben, jó hangulatban telt ez a nap is.
Köszönettel tartozunk az ORFK Dunakeszi Oktatási Központjának a területért és Varga Balázs rendőr alezredesnek, rendőrségi tanácsosnak, a lehetőségért, Korózs Andrásnak a MEOE elnökének, Maticsek Jánosnak valamint a Nutragold Hungary Kft-nek.



Kölyök o.
Nagyon ígéretes, Kölyök Klubgyőztes 2011. :
Fürdőházi Komisz                                         Dszmv.4763/11           2010.12.06.
Fürdőházi Álmos - Fürdőházi Morzsa
T: Standi Ferenc          t: Standi Ferenc



Fiatal o.
Kitűnő 1, HPJ,
Fiatal Klubgyőztes 2011. :
Áldozóvölgyi-Drótos Cudar              Dszmv.4638/10           2010.06.06.
Nemesházi-Fantom Bil - Mezőföldi Kajtató Nádas
T: Varga Krisztina         t: Varga Krisztina


Növendék o.
Kitűnő 1, CAC:
Áldozóvölgyi-Drótos Batyu              Dszmv.4488/10           2009.11.27.
Póspataki-Drótos Erős - Fürdőházi Meli
T: Varga Krisztina         t: Varga Krisztina



Nyílt o.

Kitűnő 1, CAC:
Bolhafészek Bicska                           Dszmv.4013/08           2008.02.20.
Vaddisznófékező Atala - Mercury Young Gigi
T: Tóth Á. Dénes         t: Gáll Viktor



Munka o
.
Kitűnő 1, CAC
Csővárberki Cseles                           Dszmv.4306/09           2009.03.01.
Csővárberki Talpas - Palotásmenti Pici
T: Noveczki Katalin      t: Noveczki Katalin



Champion o.
Kitűnő 1, CAC,
Klubgyőztes 2011. :
Csővárberki Talpas                            Dszmv.3737/07           2007.02.27.
Csővárberki Dömper - Diana Danubius
T: Noveczki Katalin      t: Fehér Krisztina



Veterán o.
Kitűnő 1, CAC,
Veterán Klubgyőztes 2011. :
Diana Ficsúr                                      Dszmv.2353/00           2000.09.30.
Kecel-Hátsági Apród - Tiszaszentimrei Cinkos
T: Korózs Gábor           t: Takács Eszter




SZUKÁK

Fiatal o.
Kitűnő 1, HPJ,
Fiatal Klubgyőztes 2011. :
Fürdőházi Gini                                              Dszmv.4581/10           2010.04.02.
Fürdőházi Nord - Fürdőházi Muci
T: Standi Ferenc          t: Varga Krisztina




Növendék o.
Kitűnő 1, CAC:
Áldozóvölgyi-Drótos Berkenye                    Dszmv.4490/10           2009.11.27.
Póspataki-Drótos Erős - Fürdőházi Meli
T: Varga Krisztina         t: Barankai István



Nyílt o.

Kitűnő 1, CAC:
Messzivadász Alíz                             Dszmv.4163/08           2008.08.15.
Gyarmat-Erdei Oli - Kevélynyergi-Bársony Csenge
T: Illés Andor               t: Illés Attila



Munka o.

Kitűnő 1, CAC:
Cserfes Des Bassins Du Doubs                    Dszmv.4065/H/08       2007.10.15.
Barna Drótos Cár - Csővárberki Kökény
T: M.Vuillequez Jacques & Mile Salzet t: Noveczki Katalin



Champion o
.
Kitűnő 1, CAC,
Klubgyőztes 2011. :
Morgótelki Bella                                            Dszmv.3936/07           2007.06.09.
Rakoncás Fürge - Morgótelki Lotty
T: Fele Tibor                t: Hámori Tibor



Veterán o.

Kitűnő 1, CAC,
Veterán Klubgyőztes 2011. :
Vénusz-Fénye Csinos                                   Dszmv.2830/03           2003.04.21.
Csővárberki Dömper - Mezőföldi Kajtató Díva
T: Fónay Péter                         t: Molnár Edit



HFGY: Csővárberki Talpas




Tenyészcsoport győztesek:


1. Áldozóvölgyi-Drótos Kennel



2. Csővárberki kennel



FOTÓK: TE.


******

2011.06.11-12-13. Komárom: 2xCACIB, Magyarfajta CAC


CACIB szombat:
Bíró: Szabó Sándor

Kanok:

Kölyök o. Nagyon ígéretes: Nagyon ígéretes: Fürdőházi Komisz (Fürdőházi Álmos - Fürdőházi Morzsa) T+t: Standi Ferenc

Fiatal o. HPJ: Szarvastói Csárdás (Vaddisznófékező Atala - Kőfamenti Rigó) T: Font János t: Standi Ferenc

Nyílt o. CAC, CACIB: Csővárberki Cseles (Csővárberki Talpas - Palotásmenti Pici) T+t: Noveczki Katalin

Szukák:

Növendék o. CAC: Áldozóvölgyi-Drótos Barka (Póspataki-Drótos Erős - Fürdőházi Meli) T: Varga Krisztina t: Bognár Ferenc
res.CAC: Mezőföldi Kajtató Vigéc (Szélvigyázó Garabonciás Fürge - Mezőföldi Kajtató Aranyos) T: Szabó Sándor t: Horváth Norbert

A CACIB cím a szukáknál nem került kiadásra.

HFGY: Csővárberki Cseles


CACIB vasárnap:
Bíró: Kardos Vilmos

Kanok:

Nyílt o. CAC, CACIB: Csővárberki Cseles (Csővárberki Talpas - Palotásmenti Pici) T+t: Noveczki Katalin

Szukák:

Növendék o. CAC, CACIB: Mezőföldi Kajtató Vigéc (Szélvigyázó Garabonciás Fürge - Mezőföldi Kajtató Aranyos) T: Szabó Sándor t: Horváth Norbert

HFGY: Mezőföldi Kajtató Vigéc


Magyarfajta CAC:
Bíró: Eppel János

Kanok:

K ölyök o. Nagyon ígéretes: Nagyon ígéretes: Fürdőházi Komisz (Fürdőházi Álmos - Fürdőházi Morzsa) T+t: Standi Ferenc

Fiatal o. HPJ: Szarvastói Csárdás (Vaddisznófékező Atala - Kőfamenti Rigó) T: Font János t: Standi Ferenc

Nyílt o. CAC: Fürdőházi Ralf (Szoborkerti Mérges Leó - Gyarmat-Erdei Okos) T: Standi Ferenc t: Mayer Bertalan
res.CAC: Csővárberki Cseles (Csővárberki Talpas - Palotásmenti Pici) T+t: Noveczki Katalin

Szuka:

Növendék o. CAC: Mezőföldi Kajtató Vigéc (Szélvigyázó Garabonciás Fürge - Mezőföldi Kajtató Aranyos) T: Szabó Sándor t: Horváth Norbert

HFGY: Szarvastói Csárdás

******


2011.06.05. Tiszafüred CAC

Bírált: Csépai István

Kanok

Fiatal osztály:
Kitűnő 1. HPJ, Best Junor: Áldozóvölgyi-Drótos Cudar (Nemesházi-Fantom Bil – Mezőföldi-Kajtató Nádas)
T: Varga Krisztina t: Varga Krisztina

Kitűnő 2.: Köselyszegi Birs (Kőfalmenti Lapaj – Hejőcsabai Gála)
T: Kiss András t: Kiss András

Növendék osztály:
Kitűnő 1. CAC: Áldozóvölgyi-Drótos Batyu (Póspataki-Drótos Erős – Fürdőházi Meli)
T: Varga Krisztina t: Varga Krisztina

Nyílt osztály:
Kitűnő 1. CAC: Áldozóvölgyi-Drótos Apród (Morgótelki Lord – Galoppozó Anasztázia)
T: Varga Krisztina t: Varga Krisztin

Munka osztály:
Kitűnő 1. CAC: Bolhafészek Cimbora (Vaddisznófékező Atala – Aranydrótos Zéta)
T: Tóth Á. Dénes t: Galambos Róbert

Szukák

Fiatal osztály:

Kitűnő 1. HPJ: Áldozóvölgyi-Drótos Cappuchino (Nemesházi-Fantom Bil – Mezőföldi Kajtató Nádas)
T: Varga Krisztina t: Varga Krisztina

Növendék osztály:
Kitűnő 1. CAC: Áldozóvölgyi-Drótos Berkenye (Póspataki-Drótos Erős – Fürdőházi Meli)
T: Varga Krisztina t: Barankai István

Nyílt osztály:
Kitűnő 1. CAC: Bolhafészek Bizsu (Vaddisznófékező Atala – Mercury Young Gigi)
T: Tóth Á. Dénes t: Gazdóf Csaba

Kitűnő 2. Res.CAC: Földházzugi Berta (Póspataki-Drótos Erős – Hordós-Kuti Amy)
T: Földi Lajos t: Szabó János

HFGY: ÁLDOZÓVÖLGYI-DRÓTOS BATYU

Legszebb magyar fajta 3. Áldozóvölgyi-Drótos Batyu

Tenyészcsoport 2. Áldozóvölgyi-Drótos Kennel


Az eredményekért köszönet Varga Krisztinának!

******


2011.06.04. Miskolc-Onga - Tenyészszemle, Alapvizsga, Vízi-Mezei Vizsga

Bírók:

Aalapvizsga, Vízi-Mezei Vizsga:
Kocsmár Gyula vezető bíró, Kertészné Bakó Zsuzsanna, Szögi Lajos, Dán László, Kopjári Nándor, Tasi Norbert

Tenyészszemle: Szabó Sándor



Eredmények:

Tenyészszemle

Csatárkai Ficsúr                             rszmv         kan         7525/10                 Tenyészthető
Áldozóvölgyi-Drótos Barka             dszmv         szuka        4493/10             Tenyészthető
Áldozóvölgyi-Drótos Cappuchino    dszmv        szuka        4640/10             Tenyészthető
Csatárkai Flóra                               rszmv        szuka        7526/10               Tenyészthető
Áldozóvölgyi-Drótos Berkenye        dszmv        szuka        4490/10             Tenyészthető
Luxatori Cigula                               rszmv        kan        6775/09                 Tenyészthető
Luxatori Eleven                               rszmv        szuka        7081/09               Tenyészthető
Áldozóvölgyi-Drótos Apród             dszmv        kan        4431/09                 Tenyészthető
Áldozóvölgyi-Drótos Batyu             dszmv        kan        4488/10                 Tenyészthető
Csővárberki Deres                         dszmv        kan        4515/10                 Tenyészthető
Áldozóvölgyi-Drótos Cinkos            dszmv        kan        4639/10                 Tenyészthető
Luxatori Csillagfény                        rszmv         szuka        6941/09             Tenyészthető
Zöldmáli Cseles                             dszmv        kan        4605/10                 Tenyészthető
Kőfalmenti Álom                             rszmv        szuka        7370/10             Tenyészthető
Bolhafészek Drusza                       dszmv        kan        4388/09                Tenyészthető


Alapvizsga

Avril Ruda Szata                               rszmv        szuka        7284/H/10             Visszalépett
Luxatori Cigula                                 rszmv        kan           6775/09                   116 pont, kiv. megf
Luxatori Eleven                                rszmv        szuka        7081/09                Visszalépett
Áldozóvölgyi-Drótos Berkenye         dszmv        szuka        4490/10                95 pont, kiv.megf
Luxatori Csillagfény                          rszmv        szuka        6941/09                86 pont, megf
Kőfalmenti Szittya                             rszmv        kan          5700/08                 114 pont, kiv.megf
Kőfalmenti Álom                               rszmv         szuka       7370/10                115 pont, kiv.megf
Áldozóvölgyi-Drótos Cappuchino       dszmv        szuka     4640/10                 83 pont, megf
Áldozóvölgyi-Drótos Batyu                dszmv        kan         4488/10                 102 pont, kiv.megf
Bereki Pántlika                                   rszmv        szuka      6818/09                113 pont, kiv.megf
Csatárkai Flóra                                  rszmv        szuka        7526/10               103 pont, kiv. megf
Csővárberki Eszes "Sára"                  rszmv        szuka        7474/10             101 pont, kiv.megf
Bakonyi Drótos Bogár                        dszmv        szuka        SHSB 695597     91 pont, kiv.megf
Zöldmális Cseles                               dszmv        kan        4605/10                 105 pont, kiv.megf
Kőfalmenti Vendi                               dszmv        szuka        4384/09                116 pont, kiv.megf


Vízi-mezei vizsga

Csővárberki Talpas                dszmv        kan        2964/07                268 pont, I. díj
Áldozóvölgyi-Drótos Cinkos    dszmv        kan        4639/10                200 pont, III. díj
Mohoskői Móci                        rszmv        kan        7182/09                191 pont, III. díj
Xantos of Skyrocket                rszmv        kan        6930/09                249 pont, I. díj
Csővárberki Deres                 dszmv        kan        4515/10                255 pont, II. díj
Gondos vom Galsersch           rszmv        kan        SHSB 665017        211 pont, II. díj
Csatárkai Ficsúr                      rszmv        kan        7525/10                249 pont, I. díj
Csővárberki Cseles                dszmv        kan        4306/09                231 pont, II. díj

HONEY                  angol cocker spaniel           szuka              Csp. 582/R/09       261 pont, I. díj
     

Miskolcon köszönthettük az első Vízi-Mezei Vizsgát elért angol cocker spanielt!
A kutya a vizsgát I. díjban teljesítette, a vizsgán a második legtöbb pontszámot érte el!
Gratulálunk Szilvási Annának és Honeynak a nem mindennapi eredményükhöz! További sok sikert kívánunk!



A vizsgán készült további néhány fotó a kis képre kattintva elérhető!


******


2011.05.29. (Vasárnap) - Székesfehérvár CACIB

Bíró: Szabó Sándor

Kanok


Bébi osztály:
Nagyon ígéretes: Fürdőházi Komisz (Fürdőházi Álmos – Fürdőházi Morzsa)
T: Standi Ferenc t: Standi Ferenc

Fiatal osztály:
Kitűnő 1. HPJ, Best Junior: Zöldmáli Eke (Póspataki-Drótos Erős – Hejőcsabai Pacsirta)
T: Miczek Zsófia t: Miczek Zsófia

Kitűnő 2.: Szarvastói Csárdás (Vaddisznófékező Atala – Kőfalmenti Rigó)
T: Font János t: Standi Ferenc

Kitűnő 3.: Áldozóvölgyi-Drótos Cinkos (Nemesházi Fantom Bil – Mezőföldi Kajtató Nádas)
T: Varga Krisztina t: Kenderesy Balázs

Győztes osztály:
Kitűnő 1. CAC, CACIB: Nemesházi Fantom Bil (Szélvigyázó-Garabonciás Fürge – Hejőcsabai Higgadt)
T: Nemes Zsolt t: Kenderesy Balázs

Szukák

Bébi osztály:
Nagyon ígéretes, Best Baby: Zöldmáli Garbó (Fürdőházi Álnok – Gonegos Love Street)
T: Miczek Zsófia t: Miczek Zsófia

Fiatal osztály:
Kitűnő 1. HPJ: Rókahidi Betti (Szénási Bitang – Rókahidi Lilla)
T: Zámbó Zoltán t: Rozner Antal

Kitűnő 2.: Áldozóvölgyi-Drótos Cappuchino (Nemesházi Fantom Bil – Mezőföldi Kajtató Nádas)
T: Varga Krisztina t: Varga Krisztina

Nagyon jó.: Mezőföldi-Kajtató Zsémbes (Jakabhegyi-Vadász Fickó – Mezőföldi Kajtató Dajka)
T: Szabó Sándor t: Meyer Renáta

Növendék osztály:
Kitűnő 1. CAC, CACIB: Áldozóvölgyi-Drótos Berkenye (Póspataki-Drótos Erős – Fürdőházi Meli)
T: Varga Krisztina t: Barankai István

Nem jelent meg: Mezőföldi-Kajtató Vigéc (Szélvigyázó-Garabonciás Fürge – Mezőföldi Kajtató Aranyos)
T: Szabó Sándor t: Horváth Norbert

Nyílt osztály:
Kitűnő 1. CAC: Áldozóvölgyi-Drótos Barka (Póspataki-Drótos Erős – Fürdőházi Meli)
T: Varga Krisztina t: Bognár Ferenc

Kitűnő 2. Res.CAC: Áldozóvölgyi-Drótos Bodza (Póspataki-Drótos Erős – Fürdőházi Meli)
T: Varga Krisztina t: Meyer Renáta

Győztes osztály:
Kitűnő 1. CAC, Res.CACIB: Zöldmáli Luca (Hejőcsabai Dicsőség – Zöldmáli Alma)
T: Miczek Zsófia t: Ballér László

Veterán osztáy:
Kitűnő 1. CAC: Zöldmáli Alma (Gyarmat-Erdei Duhaj – Csővárberki Dévaj)
T: Miczek Zsófia t: Miczek Zsófia

HFGY: ÁLDOZÓVÖLGYI-DRÓTOS BERKENYE

Baby BIS: Zöldmáli Garbó



Veterán BIS: Zöldmáli Alma


Az eredményekért és a fotókért köszönet Varga Krisztinának!


******

2011.05.14. Bogyiszló - Tenyészszemle, Alapvizsga

Bírók:
Tenyészszemle: Gyarmati György
Alapvizsga: Klem József (vezetőbíró), Tóbi János, Font János, Noveczki Katalin

Eredmények:

Alapvizsga:

Visnyei-Vadász Kinga            rszmv szuka        7780/09             116 pont, kiv. megf.
Opal vom Pannonia                rszmv kan            8046/H/11         111 pont, kiv. megf.
Csillaghegyi-Vadász Dini        rszmv kan            7417/10            115 pont, kiv. megf.
Vadasárki Magor Csengő       rszmv szuka        6893/09            109 pont, kiv. megf.
Alföldi Vándor Áfonya, Alma   rszmv szuka        6515/09            113 pont, kiv. megf.
Magyarkúti Inda                      rszmv szuka        7692/10            111 pont, kiv. megf.
Áldozóvölgyi-Drótos Cinkos   dszmv kan           4639/10            113 pont, kiv. megf.

Tenyészszemle

Opal vom Pannonia                 rszmv kan         8046/H/11       Tenyészthető
Csillaghegyi-Vadász Dini         rszmv kan         7417/10           Tenyészthető
Vadasárki Magor Csengő       rszmv szuka      6893/09           Tenyészthető
Csipkéskúti Juhar                   rszmv kan         7428/10           Tenyészthető
Csővárberki Eszes "Sára"       rszmv szuka     7474/10            Tenyészthető
Luca                                      dszmv szuka                            Regisztrációra engedélyezett


Néhány, a rendezvényen készült kép a kis képre kattintva elérhető!

Fotók: TE

******

2011.04.30. Martonfa - Tenyészszemle, Alapvizsga, Vizi-Mezei Vizsga

Bírók:
Tenyészszemle: Czekes Lóránd
Alapvizsga, Vizi-Mezei Vizsga: Konyecsni Károly (vezetőbíró), Barna Edina, Dr. Herger László, Tóbi János, Font János, Radó Zoltán

Eredmények:

Vizi-Mezei Vizsga

Magasparti Rutinos Luca  rszmv szuka, vezette: Osadczuk Csaba   231 pont II. díj
Csővárberki Borostyán  dszmv szuka, vezette:Noveczki Katalin   252 pont, I. díj
Csővárberki Duhaj  dszmv kan, vezette:Noveczki Katalin  248 pont, I. díj
Ugrabugra-Vadász Ékszer rszmv szuka, vezette:Godó Zoltán  255 pont, II.díj
Diamant de la Saligue aux Becasses "Beau"  braque d' Auvergne, vezette:Czekes Lorand 210 pont, III.díj
Cankói Grófó dsznv kan, vezette: Heidenreich Kristóf 263 pont, I. díj
 
Alapvizsga
 
Mezőföldi Kajtató Zsémbes dszmv szuka, vezette: Meyer Renáta 85 pont, megfelelt
Áldozóvölgyi Drótos Bodza dszmv szuka, vezette: Meyer Renáta 109 pont, kiválóan megfelelt
Titan Mon Tresor D'Amour braque d'Auvergne, vezette: Szőke Tímea 114 pont, kiválóan megfelelt
Khyannes Flocon de Neige braque d' Auvergne vezette: Szőke Tímea 105 pont, kiválóan megfelelt
Csatárkai Ficsúr rszmv kan, vezette: Noveczki Katalin 116 pont, kiválóan megfelelt
Dunakeszi-Erdőszéli Alma rszmv szuka, vezette:Noveczki Katalin 112 pont, kiválóan megfelelt
Hejőcsabai Tulipán dszmv szuka, vezette:Boros Gábor 71 pont, megfelelt
Magasparti Rutios Vezér rszmv kan, vezette:Osadczuk Csaba 112 pont, kiválóan megfelelt
Odorarius Adu rszmv kan, vezette:Barna Tamás 115 pont, kiválóan megfelelt
Mezőföldi Kajtató Zénó dszmv kan, vezette:Roll Dániel 76 pont, megfelelt
Mezőföldi Kajtató Tücsi dszmv szuka, vezette:Roll Dániel 94 pont, kiválóan megfelelt
 
Tenyészszemle

Avril Ruda Szata  rszmv szuka  tenyészthető
Noly Il Mondo Di Lota  rszmv szuka, tenyészthető
Újkéri Vadász Sugár  rszmv szuka, tenyészthető
Áldozóvölgyi Drótos Bodza dszmv szuka, tenyészthető
Hejőcsabai Tulipán dszmv szuka, tenyészthető
Hejőcsabai Tulipán dszmv szuka, tenyészthető
Magasparti Rutios Vezér rszmv kan, tenyészthető
Odorarius Adu rszmv kan, tenyészthető
Mezőföldi Kajtató Tücsi dszmv szuka, tenyészthető

A rendezvényen készült fotók a kis képre kattintva elérhetők!
Fotók: TE




******

2011.04.25. Vadászkutya CAC, Szilvásvárad

Bíró: Erdős László

Kanok:

Fiatal osztály:
Kitűnő 1. HPJ: Áldozóvölgyi-Drótos Cudar (Mezőföldi-Kajtató Nádas – Nemesházi Fantom Bil)
T: Varga Krisztina t: Varga Krisztina

Kitűnő 2. Zöldmáli Cseles (Bayside Brokk of Lanokk – Zöldmáli Alma)
T. Miczek Zsófia t: Taskó Barbara

Kitűnő 3. Kőselyszegi Birs (Kőfalmenti Lapaj – Hejőcsabai Gála)
T: Kiss András t: Kiss András

Kitűnő 4. Zöldmáli Eke (Póspataki-Drótos Erős – Hejőcsabai Pacsirta)
T: Miczek Zsófia t: Miczek Zsófia

Nagyon jó: Avar (Bolhafészek Bicska – Földházzugi Arany)
T: Vita Vasile Andrei t: Vita Vasile Andrei

Nagyon jó: Csővárberki Derék (Kőfalmenti Lapaj – Cserfes Des Bassins Du Doubs)
T: Noveczki Katalin t: Nicsovics György

Növendék osztály:
Kitűnő 1. CAC: Áldozóvölgyi-Drótos Batyu (Póspataki-Drótos Erős – Fürdőházi Meli)
T. Varga Krisztina t: Varga Krisztina

Nagyon jó: Bolhafészek Drusza (Hejőcsabai Dicsőség – Mercury Young Gigi)
T: Tóth Á. Dénes t: Galambos Kálmán

Nyílt osztály:
Kitűnő 1. CAC: Bolhafészek Bicska (Vaddisznófékező Atala – Mercury Young Gigi)
T: Tóth Á. Dénes t: Gáll Viktor

Kitűnő 2. Res.CAC: Áldozóvölgyi-Drótos Apród (Morgótelki Lord – Galoppozó Anasztázia)
T: Varga Krisztina t: Varga Krisztina

Kitűnő 3: Bolhafészek Cimbora (Vaddisznófékező Atala – Aranydrótos Zéta)
T: Tóth Á. Dénes t: Galambos Róbert

Szukák:

Fiatal osztály:
Kitűnő 1. HPJ, Legszebb fiatal: Fürdőházi Gini (Fürdőházi Nord – Fürdőházi Muci)
T: Standi Ferenc t: Varga Krisztina

Kitűnő 2. Zöldmáli Deres (Zöldmáli Huba – Hejőcsabai Pikáns)
T: Miczek Zsófia t: Braun Csaba dr.

Kitűnő 3: Rókahidi Betti (Szénási Bitang – Rókahidi Lilla)
T: Zámbó Zoltán t: Rozner Antal

Növendék osztály:
Kitűnő 1. CAC: Áldozóvölgyi-Drótos Berkenye (Póspataki-Drótos Erős – Fürdőházi Meli)
T: Varga Krisztina t: Barankai István

Nyílt osztály:
Kitűnő 1. CAC: Földházzugi Arany (Hejőcsabai Dicsőség – Hordós-Kuti Amy)
T: Földi Lajos t: Vita Vasile Andrei

Nem jelent meg: Bolhafészek Bizsu (Vaddisznófékező Atala – Mercury Young Gigi)
T: Tóth Á. Dénes t: Gazdóf Csaba

Veterán osztály:
Kitűnő 1. CAC: Zöldmáli Alma (Gyarmat-Erdei Duhaj – Csővárberki Dévaj)
T: Miczek Zsófia t: Miczek Zsófia

Fajtagyőztes: Áldozóvölgyi-Drótos Batyu

Res. Veterán BIS: Zöldmáli Alma

******


2011.04.24. Szilvásvárad CACIB kiállítás


Kari Järvinen (SF)

Kanok:

Fiatal osztály:
Kitűnő 1. HPJ, Cruft's kvalifikáció: Áldozóvölgyi-Drótos Cudar (Mezőföldi-Kajtató Nádas – Nemesházi Fantom Bil)
T: Varga Krisztina t: Varga Krisztina

Kitűnő 2. Zöldmáli Eke (Póspataki-Drótos Erős – Hejőcsabai Pacsirta)
T: Miczek Zsófia t: Miczek Zsófia

Kitűnő 3. Zöldmáli Cseles (Bayside Brokk of Lanokk – Zöldmáli Alma)
T. Miczek Zsófia t: Taskó Barbara

Nagyon jó: Avar (Bolhafészek Bicska – Földházzugi Arany)
T: Vita Vasile Andrei t: Vita Vasile Andrei

Nagyon jó: Csővárberki Derék (Kőfalmenti Lapaj – Cserfes Des Bassins Du Doubs)
T: Noveczki Katalin t: Nicsovics György

Növendék osztály:
Kitűnő 1. CAC, CACIB, Cruft's kvalifikáció: Áldozóvölgyi-Drótos Batyu (Póspataki-Drótos Erős – Fürdőházi Meli)
T. Varga Krisztina t: Varga Krisztina

Nagyon jó: Bolhafészek Drusza (Hejőcsabai Dicsőség – Mercury Young Gigi)
T: Tóth Á. Dénes t: Galambos Kálmán

Nyílt osztály:
Nagyon jó: Áldozóvölgyi-Drótos Apród (Morgótelki Lord – Galoppozó Anasztázia)
T: Varga Krisztina t: Varga Krisztina

Nagyon jó: Bolhafészek Cimbora (Vaddisznófékező Atala – Aranydrótos Zéta)
T: Tóth Á. Dénes t: Galambos Róbert

Szukák:

Fiatal osztály:
Kitűnő 1. HPJ, Legszebb fiatal, Cruft's kvalifikáció: Fürdőházi Gini (Fürdőházi Nord – Fürdőházi Muci)
T: Standi Ferenc t: Varga Krisztina

Kitűnő 2. Zöldmáli Deres (Zöldmáli Huba – Hejőcsabai Pikáns)
T: Miczek Zsófia t: Braun Csaba dr.

Nagyon jó: Kőfalmenti Angyal – Mercury Young Fanni)
T: Szuromi István dr. t: Torma Tamás

Nagyon jó: Rókahidi Betti (Szénási Bitang – Rókahidi Lilla)
T: Zámbó Zoltán t: Rozner Antal

Növendék osztály:
Kitűnő 1. CAC: Áldozóvölgyi-Drótos Berkenye (Póspataki-Drótos Erős – Fürdőházi Meli)
T: Varga Krisztina t: Barankai István

Nyílt osztály:
Kitűnő 1. CAC, Res. CACIB: Földházzugi Arany (Hejőcsabai Dicsőség – Hordós-Kuti Amy)
T: Földi Lajos t: Vita Vasile Andrei

Nem jelent meg: Bolhafészek Bizsu (Vaddisznófékező Atala – Mercury Young Gigi)
T: Tóth Á. Dénes t: Gazdóf Csaba

Győztes osztály:
Kitűnő 1. CAC, CACIB, Cruft's kvalifikáció: Hejőcsabai Pikáns (Jakabhegyi-Vadász Cirok – Hejőcsabai Légies)
T: Kovács Richárd t: Miczek Zsófia

Veterán osztály:
Kitűnő 1. CAC: Zöldmáli Alma (Gyarmat-Erdei Duhaj – Csővárberki Dévaj)
T: Miczek Zsófia t: Miczek Zsófia

Fajtagyőztes: Hejőcsabai Pikáns

*******

2011.04.10. Békéscsaba CAC kiállítás

Bíró: Erdős László (H)

Kanok:
Fiatal osztály:
Kitűnő 1. HPJ: Zöldmáli Cseles (Bayside Brokk of Lanokk – Zöldmáli Alma)
T: Miczek Zsófia t: Taskó Barbara

Nagyon jó: Mercury Fox Kőrös (Závoztető Mister – Diana Faxni)
T: Mitnyan János t: Frikk László

Növendék osztály:
Kitőnő 1. CAC: Áldozóvölgyi-Drótos Batyu (Póspataki-Drótos Erős- Fürdőházi Meli)
T: Varga Krisztina t: Varga Krisztina

Nyílt osztály:
Kitűnő 1. CAC: Áldozóvölgyi-Drótos Apród (Morgótelki Lord – Galoppozó Anasztázia)
T: Varga Krisztina t: Varga Krisztina

Szukák:
Fiatal osztály:
Kitűnő 1. HPJ, Best Junior: Fürdőházi Gini (Fürdőházi Nord – Fürdőházi Muci)
T: Standi Ferenc t: Varga Krisztina

Nyílt osztály:
Kitűnő 1. CAC: Földházzugi Berta (Póspataki-Drótos Erős – Hordós-Kuti Amy)
T: Földi Lajos t: Szabó János

Fajtagyőztes: Fürdőházi Gini

Köszönet az eredményekért Varga Krisztinának!

*******

 

2011.04.03. Dunavarsány, Nehezített Vércsapa Verseny

A versenyen kopók, tacskók, lajkák, vérebek, terrierek, spanielek, vizslák jelentek meg (összesen 19-en).

Az egyetlen drótos indulóként 7. helyen, II/B díjban végzett CSŐVÁRBERKI TÜCSI (Csővárberki Dömper - Diana Danubius).
T: Noveczki Katalin, t+v: Takács Eszter.






*******


2011.04.03. Dombóvár CAC

Bíró: Kardos Vilmos (H)

Bébi kan: (nincs infó)
FÜRDŐHÁZI KOMISZ
(Fürdőházi Álmos - Fürdőházi Morzsa)
T+t: Standi Ferenc

Kölyök kan: (nincs infó)
MEZŐFÖLDI KAJTATÓ ZÉNÓ
(Jakabhegyi-Vadász Fickó – Mezőföldi Kajtató Dajka)
T: Szabó Sándor t: Roll Dániel

Fiatal kan: kitűnő 1. HPJ
SZARVASTÓI CSÁRDÁS
(Vaddisznófékező Atala – Kőfalmenti Rigó)
T: Font János t: Standi Ferenc

Kitűnő 2.
ZÖLDMÁLI CSANÁD
(Bayside Brokk of Lanokk – Zöldmáli Alma)
T: Miczek Zsófia t: Kutas Gábor

Kölyök szuka: (nincs infó)
MEZŐFÖLDI KAJTATÓ ZSÉMBES
(Jakabhegyi- Vadász Fickó – Mezőföldi Kajtató Dajka)
T: Szabó Sándor t: Meyer Renáta

Fiatal szuka: kitűnő 1. HPJ
HEJŐCSABAI TULIPÁN
(Jakabhegyi-Vadász Cirok – Hejőcsabai Légies)
T: Kovács Richárd t: Baros Gábor

Növendék szuka: Kitűnő 1. CAC
ÁLDOZÓVÖLGYI-DRÓTOS BARKA
(Póspataki-Drótos Erős – Fürdőházi Meli)
T: Varga Krisztina t: Bognár Ferenc

Kitűnő 2. Res. CAC
ÁLDOZÓVÖLGYI-DRÓTOS BODZA
(Póspataki-Drótos Erős – Fürdőházi Meli)
T: Varga Krisztina t: Meyer Renáta

Kitűnő 3.
MEZŐFÖLDI KAJTATÓ TÜCSI
(Mezőföldi Kajtató Fürge – Mezőföldi Kajtató Dajka)
T. Szabó Sándor t. Roll Dániel

HFGY: ÁLDOZÓVÖLGYI-DRÓTOS BARKA

*******


2011.03.10. Birmingham (UK), Cruft's


Magyar vonatkozású eredmények:

Kan:
Open Class 2. hely
Zöldmáli Vadász (Hejőcsabai Dicsőség X Zöldmáli Alma)
T.: Miczek Zsófia t.: Ilex Whiting




Szukák:

Special Working Gundog Class 2.hely:
Zöldmáli Katica (Magyar-Solymász Aba X Csővárberki Dévaj)
T.: Miczek Zsófia t.: Jeanna Jones

Open Class győztes:
Zöldmáli Jácint (Magyar-Solymász Aba X Kecel-Hátsági Oli)
T.: Miczek Zsófia t.: Ilex Whiting

Veteran Class győztes, Special Working Gundog Class győztes:
Zöldmáli Alma (Csővárberki Dévaj X Gyarmat-Erdei Duhaj)
T+t.: Miczek Zsófia






    vissza