Eredmények
2016

 


 
 
 
Eredmények - Hírek
 
     



2017.10.13. Balatonfenyves - TSZ, AV, ÖTV

Bírók:

Tenyészszemle:
Glázer György

Vizsgák:
Pomázi Ágoston
Noveczki Katalin

Eredmények:

Tenyészszemle:
Magasparti Rutinos Eper Bella (Mv. 150/14) - Tenyészthető
Sagittarius Zéta (Mv. 8167/11) - Tenyészthető
Sági Solymász Nefelejcs (Mv. 1259/16) - Tenyészthető
Árvaváraljai Öröm "Nádor" (Mv. 1275/H/16) - Tenyészthető
Erdőgyöngye Vadász Édes (Mv. 1362/16) - Tenyészthető

Alapvizsga:
Erdőgyöngye Vadász Édes (Mv. 1362/16) - 135 pont, kiválón megfelelt
Gemenci Nemes Cinke (Mv. 1200/16) - 144 pont, kiválóan megfelelt

Őszi Tenyészvizsga:
Vág-Menti Vadász Ariel (Dszmv. 14/H/14) - 242 pont, III. díj
Pannon-Box Cinke (Dszmv. 397/17) - 253 pont, I. díj
Erdőgyöngye Vadász Cukor (Mv. 600/15) - 260 pont, I. díj
Égerlápi Magyar Vadász Artemisz (Mv. 8443/11) - 257 pont, I. díj
Cinder z Hanacova (CLP 5306) - 256 pont, I. díj

*******


2017.10.08. Bugyi - Speciális Magyar Vizsla Verseny (MVKE) - CACIT MVV


Drótosos vonatkozású eredmények:

1. helyezett, I. díj, CACIT, CACT, Legjobb Drótszőrű Magyar Vizsla, Legjobb Mezei Munka:
Zöldmáli Zokni - dszmv szuka - T+t: Miczek Zsófia v: Pap László
3. helyezett, I. díj, Res. CACT: Zöldmáli Bringa - dszmv szuka - T+t: Miczek Zsófia v: Pap László
4. helyezett, I díj: Zöldmáli Extreme - dszmv kan - T+t+v: Miczek Zsófia (Legjobb Női Vezető Különdíj)



Gratulálunk!


*******

2017.09.22-23-24. Dánia - Magyar Vizslák Field Trial Európa Kupája

A magyar drótszőrű magyar vizsla csapat sikerei:

Zöldmáli Extreme- legszebb drótszőrű magyar vizsla kan, legeredményesebb drótszőrű magyar vizsla kan
Henna du Domaine Saint Hubert- legszebb drótszőrű magyar vizsla szuka, 1. nap kit.1 csoport győztes
Zöldmáli Echo- legeredményesebb drótszőrű magyar vizsla, összesített legeredményesebb magyar vizsla szuka, 1. nap FT csoport 2.- NJ; 2. nap Derby csoport 3. NJ; 3. nap FT: Kit1,CACT, resCACIT
Zöldmáli Lepke: 3. nap FT - Kitűnő
Zöldmáli Etna: Derby kit.2, Field Trial Kit.2




Gratulálunk!

*******


2017.09.09-10. Jászberény - I. Samuházi Vadász Kupa - CACIT Vízi-Mezei Verseny

1. helyezett, 264 pont, I/a díj, CACT, CACIT, Legjobb Rövidszőrű Magyar Vizsla:
Csipkéskúti Czókmók - rszmv kan - T+t: Balázs Hedvig v: Ladányi Zoltán
2. helyezett, 262 pont, I/b díj, CACT, Res.CACIT, Legjobb Rövidszőrű Német Vizsla, Samuházi Kupa Különdíj nyertese:
Tőzegparti-Vadász Freya - rsznv szuka - T: Takács Gábor t+v: Vörös László
3. helyezett, 260,5 pont, I/c díj, Res.CACT: Kappahegyi Berkenye - rsznv szuka - T+t: Szekeres Nikolett v: Oberna András
4. helyezett, 253,5 pont, I/d díj, CACT, Legjobb Drótszőrű Magyar vizsla: Eszter-Házi Drótos Baja - dszmv kan - T+t+v: Takács Eszter
5. helyezett, 248 pont, I/e díj, Res. CACT: Bakonyi-Drótos Frieda - dszmv szuka - T: Beatrice Salzmann t+v: Noveczki Katalin
6. helyezett, 246,5 pont, I/f díj, Res.CACT: Nagyalföldi Vadász Pajti - rszmv kan - T+t+v: Tauber István
7. helyezett, 246 pont, I/g díj: Csipkéskúti Bálvány - rszmv kan - T+t+v: Balzs Hedvig
8. helyezett, 246 pont, I/h díj: Hunter Pasion Alex - rsznv kan - T+t+v: Sabau Florin Marius
9. helyezett, 243 pont, I/i díj: Samuházi Vadász Celeb - rsznv kan - T: Tóth István t+v: Szigeti Bálint
10. helyezett, 243 pont, I/j díj: Csipkéskúti Hékás - rszmv kan - T+t: Balázs Hedvig v: Tauber István
11. helyezett, 238,5 pont, I/k díj: Zöldmáli Szinva - dszmv kan - T: Miczek Zsófia t+v: Tanya Gates
12. helyezett, 228 pont, I/l díj: Xantos of Skyrocket - rszmv kan - T: Varga Nikoletta t+v: Treit Gusztáv
13. helyezett, 238,5 pont, II/a díj: Rajen z Meckovské Skály - dszmv szuka - T: Vladimír Cerny t: Miczek Zsófia v: Bognár Ferenc
14. helyezett, 231 pont, II/b díj: Tiszatáji Vadász Bájos - rszmv szuka - T+t+v: Godó Zoltán


*******

2017.09.02. Nyíregyháza - TSZ, AV, ÖTV

Bírók:

Tenyészszemle: Szabó Sándor

Vizsgák:

Kopjári Nándor vezetőbíró

Bakó Zsuzsa
Balázs István
Dán László
Molnár Zsolt
Tasi Norbert

Eredmények:

Tenyészszemle:
Dunaparti Drótos Grimasz (dszmv. 348/16) - tenyészthető
Aba-Amádé Lala (rszmv. 1086/16) - tenyészthető
Erdőgyöngye-Vadász Eszmény (rszmv. 1364/16) - tenyészthető
Józsai Bori (rszmv. 1232/16) - tenyészthető
Aba-Amádé Lepke (rszmv. 1090/16) - tenyészthető

Alapvizsga:

Aba-Amádé Lala (rszmv. 1086/16) - 140 pont, kiválóan megfelelt
Áldozóvölgyi-Drótos Iringó (dszmv. 77/15) - 113 pont, megfelelt
Dunaparti Drótos Grimasz (dszmv. 348/16) - 122 pont, kiválóan megfelelt
Józsai Bori (rszmv. 1232/16) - 140 pont, kiválóan megfelelt

Őszi Tenyészvizsga:

Adele vom Trentelberg (rszmv. 16-UD-5735) - 224 pont, II. díj
Gabor von der Wrangelsburg (dszmv. 14-UD-0697) - 246 pont, I. díj
Harsányi Tekergő Apród (rszmv. 9486/13) - 260 pont, I. díj
Mecsekjáró Csiperke (dszmv. 317/16) - 251 pont, II. díj
Bakonyi-Drótos Gréti (dszmv. 739962) - 249 pont, I. díj
Csővárberki Vadász (rszmv. 1006/16) - 247 pont, I. díj
Xantos of Skyrocket (rszmv. 6930/09) - 260 pont, I. díj


*******

2017. 08. 26-27. Tesedikovo (Szlovákia) - CACIT MAM - Mészáros Sándor Emlékverseny

Magyar tulajdonú drótosos sikerek:

Zöldmáli Extreme (dszmv. JR 70373) T+t+v: Miczek Zsófia - 338 pont, I. díj, CACT, 4 hely, Legjobb Mezei Munka különdíj
Klubkiállításon: CAC, Klubgyőztes, BOB, BIS



Rajen z Meckovské Skály (dszmv. 4239/14) T: t: Miczek Zsófia v: Bognár Ferenc - 320 pont, II. díj, 7. hely
Klubkiállításon: CAC



Bakonyi-Drótos Frieda (dszmv. 452/H/17) T: Beatrice Salzmann t+v: Noveczki Katalin - 336 pont, III. díj, Legjobb Vízi Munka különdíj
Klubkiállításon: CAC, Klubgyőztes, Legszebb Munka Osztályos Kutya, BOS



Gratulálunk!


*******


2017.08.19-20. Sződ - TSZ, AV, ÖTV, MVV

Bírók:

Tenyészszemle: Erdős László

Vizsgák:
Konyecsni Károly - vezetőbíró

Barna Edina
Carlo De Rocchi
Dr. Herger László
Dr. Madléna András
Molnár Zsolt
Takács Eszter
Tasi Norbert
Vörös László
Zeitler Ágnes

Eredmények:

Tenyészszemle:

Varjas-Tavi Castor (rszmv. 1108/16) - Tenyészthető
Fürdőházi Abigél (dszmv 248/16) - Tenyészthető
Pitypang Hejce Piszke (rszmv 315/14) - Tenyészthető
Luzslai Babona (rszmv 901/15) - Tenyészthető
Kajtárkodó Arany (rszmv 1353/16) - Tenyészthető

Alapvizsga:

Csővárberki Árnyék (rszmv. 1535/17) - 144 pont, kiválóan megfelelt
Áldozóvölgyi-Drótos Julcsi (dszmv. 134/15) - 144 pont, kiválóan megfelelt
Csővárberki Álmos (rszmv. 1531/17) - 144 pont, kiválóan megfelelt
Csővárberki Zumba (dszmv. 342/16) - 144 pont, kiválóan megfelelt
Fürdőházi Abigél (dszmv. 348/16) - 132 pont, kiválóan megfelelt
Varjas-Tavi Castor (rszmv. 1108/16) - 122 pont, kiválóan megfelelt
Csővárberki Acél (rszmv. 1527/17) - 144 pont, kiválóan megfelelt

Őszi Tenyészvizsga

Amarilla at Luxatori (dszmv. JR 80141) - 214 pont, minősítés nélkül
Astor (rsznv. JR 728247) - 260 pont, I. díj
Zöldmáli Délceg (dszmv. JR 70472) - 260 pont, I. díj
Zöldmáli Dinamit (dszmv. JR 70476) - 256 pont, I. díj
Tőzegparti-Vadász Eszes (rszmv. 9527/13) - 229 pont, III. díj
Pitypang Hejce Piszke (rszmv. 315/14) - 224 pont, III. díj

Mindenes Vizsla Vizsga

Zöldmáli Extreme (dszmv. JR 70373) - 372 pont, I. díj
Zöldmáli Jager (dszmv. JR 70430) - 341 pont, II. díj
Rajen z Meckovské Skály (dszmv. 4239/14) - 346 pont, minősítés nélkül
Zöldmáli Zokni (dszmv. JR 70325) - 358 pont, I. díj
Stonemine-Hunter Beretta (ír szetter 7993/10) - 348 pont, I. díj
Bakonyi-Drótos Frieda (dszmv. 452/H/17) - 372 pont, I. díj


*******

2017.07.08. Balatonszentgyörgy - CAC Klubkiállítás

Bíró: Dr. Jakkel Tamás

KANOK

kölyök
Nagyon ígéretes, Kölyök Klubgyőztes, Legszebb Kölyök: Szarvastói Garázda (Fürdőházi Cimbora x Szarvastói Csenge) T: Font János t: Kocsis Melinda

fiatal
HPJ, Fiatal Klubgyőztes, Best Junior: Pannon-Box Darázs (Mezőföldi Kajtató Báró x Fürdőházi Dáma) T+t: Glázer György

nyílt
CAC: Napvirág Dolgos Botos (Mezőföldi Kajtató Báró x Zöldmáli Deres) T: Dr. Braun Csaba t: Glázer András

munka
CAC: Dolgos-Nimród Avar (Csővárberki Talpas x Mezőföldi Kajtató Dolgos) T: Nagy Roland t: Széll Imre

champion
CAC, Klubgyőztes, Fajtagyőztes: Dolgos-Nimród Ámor (Csővárberki Talpas x Mezőföldi Kajtató Dolgos) T: Nagy Roland t: Fehér Krisztina


veterán
CAC, Veterán Klubgyőztes: Csővárberki Zenész (Csővárberki Dömper x Palotásmenti Pici) T: Noveczki Katalin t: Horváth Ákos


SZUKÁK

növendék
CAC: Dolgos-Nimród Boglárka (Csővárberki Talpas x Mezőföldi Kajtató Dolgos) T: Nagy Roland t: Takács Eszter

nyílt
CAC: Mezőföldi Kajtató Áfonya (Szélvigyázó Garabonciás Fürge x Mezőföldi Kajtató Mesi) T: Szabó Sándor t: Bérces János

munka
CAC: Bakonyi-Drótos Frieda (Edko v.d. Wrangelsburg x Csővárberki Juhar) T: Beatrice Salzmann t: Noveczki Katalin

champion
CAC, Klubgyőztes, BOS: Csővárberki Lencse (Mezőföldi Kajtató Báró x Cserfes Des Bassins Du Doubs) T: Noveczki Katalin t: Lengyel Tamás

veterán
CAC, Veterán Klubgyőztes, Legszebb Veterán: Fürdőházi Szundi (Szoborkerti Mérges Leó x Gyarmat-Erdei Okos) T: Standi Ferenc t: Dr. Kovács Szilvia

Utódcsoport győztes: Mezőföldi Kajtató Báró (T: Szabó Sándor t: Glázer György) és utódai


Dr. Jakkel Tamás és az általa választott győztesek
Balról jobbra: Legszebb Veterán (Fürdőházi Szundi), Legszebb Fiatal (Pannon-Box Darázs), BOS (Csővárberki Lencse), Fajtagyőztes (Dolgos-Nimród Ámor).

*******


2017.06.03. Onga - TSZ, AV, VMV


Bírók:
Tenyészszemle: Dr. Balogh Zsuzsanna

Molnár Zsolt - vezetőbíró

Balázs István
Bakó Zsuzsa
Dán László
Szögi Lajos
Tasi Norbert

Tenyészszemle eredmények:

Gyurkóvári Lantos (rszmv kan - Mv. 1210/16 - T: Osadczuk Csaba t: Kerek Balázs) - tenyészthető
Mecsekjáró Csiperke (dszmv szuka - Dszmv. 317/16 - T: Illés Attila t: Horváth András) - tenyészthető
Pitypang Janka (rszmv szuka - Mv. 791/15 T: Füzesiné Szegvári Zsuzsa t: Kocsis Edit) - tenyészthető
Magyar Solymász Hanga (Dszmv. 152/14 T+t: Bérces János) - tenyészthető
Csővárberki Vigasz (rszmv szuka - Mv. 1007/16 T: Noveczki Katalin t: Mida Gábor) - tenyészthető
Antaresi-Láng Menta (rszmv. szuka - Mv. 755/15 T+t: Kemény Noémi) - tenyészthető
Hordós-Kuti Somi (dszmv. kan - Dszmv. 265/16 T: Sike László t: Kis Gábor) - tenyészthető
Your Choice Success Machine (rszmv. kan - Mv. 1688/H/17 - T: Wik Catarina t: Nácsa Ágnes) - tenyészthető
Harsányi Tekergő Bodza (rszmv. szuka - Mv. 264/14 - T: Bernáth Péter t: Zagraj László) - tenyészthető
Fenyőligeti Flávián-Fábián (rszmv. kan - Mv. 869/15 - T: Szabó Sándor t: Szabó Sándor) - tenyészthető

Alapvizsga eredmények:

Mecsekjáró Csiperke (dszmv szuka - Dszmv. 317/16 - T: Illés Attila t: Horváth András) - 141 pont, kiválóan megfelelt
Áldozóvölgyi-Drótos Gatya (dszmv kan - Dszmv. 5466/13 - T: Varga Krisztina t: Karsai László) - 144 pont, kiválóan megfelelt
Gyurkóvári Lantos (rszmv kan - Mv. 1210/16 - T: Osadczuk Csaba t: Kerek Balázs) - 133 pont, kiválóan megfelelt
Hordós-Kuti Somi (dszmv. kan - Dszmv. 265/16 T: Sike László t: Kis Gábor) - 137 pont, kiválóan megfelelt
Csővárberki Vigasz (rszmv szuka - Mv. 1007/16 T: Noveczki Katalin t: Mida Gábor) - 135 pont, kiválóan megfelelt

Vízi-Mezei Vizsga eredmények:

Dolgos-Nimród Ajándék (dszmv szuka - Dszmv. 132/14 - T+t: Nagy Roland) - 264 pont, I. díj
Csővárberki Tréfás (dszmv. szuka - Dszmv. 234/16 - T: Noveczki Katalin t: Lengyel Tamás) - 242 pont, II. díj
Harsányi Tekergő Apród (rszmv. kan - 9486/13 - T: Bernáth Péter t: Gégény Mariann) - 268 pont, I. díj
Zöldmáli Bandi (dszmv kan - JR 70359 - T: Miczek Zsófia t: Balla Norbert) - 258 pont, I. díj
Bakonyi-Drótos Gréti (dszmv szuka - 739962 - T+t: Beatrice Salzmann) - 263 pont, I. díj
Antaresi-Láng Menta (rszmv szuka - Mv. 755/15 - T+t: Kemény Noémi) - 263 pont, I. díj
Xantos of Skyrocket (rszmv kan - Mv. 6930/09 - T: Varga Nikoletta t: Treit Gusztáv) - 264 pont, I. díj
Dolgos-Nimród Boglárka (dszmv szuka - Dszmv. 224/16 - T: Nagy Roland t: Takács Eszter) - 263 pont, I. díj


*******

2017.04.22. Martonfa - TSZ, AV, VMV

Bírók:
Tenyészszemle: Gyarmati György

Konyecsni Károly - vezetőbíró
Agyaki Gábor
Carlo De Rocchi
Csertő Nóra
Gyarmati György
Jung Jenő
Zeitler Ágnes

Tenyészszemle eredmények:

Alkony vom Haus Schladern (dszmv szuka - Dszmv. 290/16 - T: Ingeborg Cammineci t: Hachmeister Petra) - tenyészthető
Bédai Bizsu (rszmv szuka - Mv. 1120/16 - T+t: Dr. Herger László) - tenyészthető
Dolgos-Nimród Boglárka (dszmv szuka - Dszmv. 224/16 - T: Nagy Roland t: Takács Eszter) - tenyészthető
Bakonyi-Drótos Frieda (dszmv szuka - Dszmv. 452/H/17 - T: Beatrice Salzmann t: Noveczki Katalin) - tenyészthető
Jakabhegyi-Vadász Huncut (dszmv szuka - Dszmv. 299/16 - T: Boros Gábor t: Kendik Tamás) - tenyészthető
Antaresi-Láng Merész (rszmv kan - Mv. 747/15 - T: Kemény Noémi t: Kapcsos Csaba) - tenyészthető

Alapvizsga eredmények:

Alkony vom Haus Schladern (dszmv szuka - Dszmv. 290/16 - T: Ingeborg Cammineci t: Hachmeister Petra) - 120 pont, kiválóan megfelelt
Bédai Bizsu (rszmv szuka - Mv. 1120/16 - T+t: Dr. Herger László) - 140 pont, kiválóan megfelelt
Naplemente Cicoma (rszmv szuka - Mv. 977/16 - T: Csépai Istvánné t: Hári Csaba) - 137 pont, kiválóan megfelelt
Erdőgyöngye Vadász Éden (rszmv szuka - Mv. 1361/16 - T: Bakos László t: Bakos László) - 115 pont, kiválóan megfelelt
Tiszatáji Vadász Ékes (rszmv szuka - Mv. 1176/16 - T: Godó Zoltán t: Deák Attila) - 144 pont, kiválóan megfelelt
Luxatori Soma (rszmv kan - Mv. 1065/14 - T: Hámori Tibor t: Hámori Tibor) - 144 pont, kiválóan megfelelt
Magasparti Rutinos Voice (rszmv szuka - Mv. 1293/16 - T: Mármarosi Anna t: Mármarosi Anna)- 129 pont, kiválóan megfelelt
Magasparti Rutinos Zsolna (rszmv kan- Mv. 290/16 - T: Mármarosi Anna t: Sandó István)- 144 pont, kiválóan megfelelt
Jakabhegyi-Vadász Huncut (dszmv szuka - Dszmv. 299/16 - T: Boros Gábor t: Kendik Tamás) - 126 pont, kiválóan megfelelt

Vízi-Mezei Vizsga eredmények:

Bakonyi-Drótos Frieda (dszmv szuka - Dszmv. 452/H/17 - T: Beatrice Salzmann t: Noveczki Katalin) - 268 pont, I. díj
Antaresi-Láng Merész (rszmv kan - Mv. 747/15 - T: Kemény Noémi t: Kapcsos Csaba) - 231 pont, I. díj


*******

2017. 03. 11-12. Tiszanána - CACIT Field Trial


03.11. kontinentális FT:
1. Kitűnő 1, CACT, CACIT: Wind Golo z Kvitele - rsznv kan - CLP/KO/79330 (T: Miroslav Kalik t+v: Petr Zoubek)
2. Kitűnő 2, Res.CACT, Res.CACIT: Eszter-Házi Drótos Csenge - dszmv szuka - Dszmv.5494/13 (T+t+v: Takács Eszter)
3. Kitűnő 3: Venera Od Legeta - rsznv szuka - SPKP 6907 (T: Vucenovic Miroslav t+v: Takács Zsolt)
4. Kitűnő 4: Arco od Cikánského Potoka - rsznv kan - CLP/KO/78129 (T: Jan Kriz t+v: Petr Zoubek)
5. Nagyon jó 5: Zöldmáli Extreme - dszmv kan - JR 703763 (T+t+v: Miczek Zsófia)
6. Nagyon jó 6: Magasparti Rutinos Iván - rszmv kan - SLR.Mvk.00084 (T: Mármarosi Anna t+v: Lara Kosnjek)
7. Nagyon jó 7: KS Tőzegparti-Vadász Freya - rsznv szuka - Rsznv. 7599/13 (T: Takács Gábor t+v: Vörös László)



03.11. kontinentális Derby:
1. Kitűnő 1, Derbygyőztes: Samuházi Vadász Ciklon - rsznv kan - Rsznv.184/15 (T+t+v: Tóth István)
2. Kitűnő 2: Nemzet Kincse Sámán - rszmv kan - Mv. 853/15 (T+t: Varga Ágnes v: Takács Eszter)



03.11. angol FT:
Kitűnő 1, CACT, CACIT: Chocolate Ellie Scandiaca - pointer szuka - SPKP 933 (T+t+v: Roman Zattovicz)
Nagyon jó 2: Tiszatómenti Fulmine - pointer szuka - Poi.3188/09 (T: Molnár Zsolt t+v: Noveczki Katalin)
Nagyon jó 3: Pawprint Flaming Soul - pointer szuka - Poi. 31/15 (T: Dr. Pataki Júlia t+v: Pál József)
Nagyon jó 4: Working Gundogs Caramba - ír szetter szuka - Is.8400/H/16 (Michaela Kuntzsch t+v: Kasznár Petra)



03.12. kontinentális FT:
1. Kitűnő 1: Arco Od Cikánského Potoka - rsznv kan - CLP/KO/78129 (T: Jan Kriz t+v: Petr Zoubek)
2. Nagyon jó 2: Eszter-Házi Drótos Csenge - dszmv szuka - Dszmv. 5494/13 (T+t+v: Takács Eszter)
3. Nagyon jó 3: Anouk von der Sonnenansicht - dszmv szuka - 14-UD-0717 (T: Bianka Heidenreich t: Miczek Zsófia v: Pap László)


03.12. kontinentális Derby:

1. Jó: Zöldmáli Karma - dszmv szuka - JR 70425 (T+t+v: Miczek Zsófia)

03.12. angol FT:
1. Nagyon jó 1: Chocolate Ellie Scandiaca - pointer szuka - SPKP 933 (T+t+v: Roman Zattovicz)
2. Nagyon jó 2: Pawprint Flaming Soul - pointer szuka - Poi. 31/15 (T: Dr. Pataki Júlia t+v: Pál József)
3. Nagyon jó 3: Tiszatómenti Fulmine - pointer szuka - Poi.3188/09 (T: Molnár Zsolt t+v: Noveczki Katalin)


*******

2017. 02. 22. Búcsúzunk...

Megrendüléssel és fájó szívvel tudatjuk, hogy vizslás barátunk, a Német Vizsla Klub Magyarország alelnöke, Dr. Szászi Ferenc a mai napon tragikus hirtelenséggel elhunyt. Emlékét örökké megőrizzük!
MDMTE




    vissza